Szybko strzelone bramki ustawiły mecz we Włodawie

Po jedenastu minutach niedzielnego meczu 17. kolejki rozgrywek IV ligi lubelskiej Włodawianka Włodawa prowadziła 2:0 z Victorią Żmudź. Wynik ten utrzymał się już do końca spotkania i po siódmy komplet punktów w sezonie 2018/2019 sięgnęli zawodnicy Włodawianki.

Marek Drob:

Możemy cieszyć się z tego, że zgarnęliśmy po tym meczu komplet punktów. W dwóch spotkaniach rozgrywanych wiosną zdobyliśmy cztery oczka i jak na nasze aktualne możliwości, jest to bardzo dobry wynik. Szybko otworzyliśmy wynik tego starcia, ponieważ po niespełna kwadransie prowadziliśmy 2:0. Potem czekaliśmy chyba na to, co zrobią rywale, ale nic wielkiego nie stworzyli, bo wszelkie wrzutki albo były niedokładne, albo wyłapywał je Daniel Polak. Wychodziliśmy z kontratakami i kilka z nich było naprawdę groźnych, lecz nie udało nam się już podwyższyć rezultatu.

Piotr Moliński:

Za nami nieudany początek rundy wiosennej. W ciągu trzech minut straciliśmy dwie bramki i było właściwie po meczu. Byliśmy lepszą drużyną w tym spotkaniu, ale nie potrafiliśmy sobie stworzyć klarownych okazji do zdobycia bramki, bo te, które kreowaliśmy, także nie kończyły się celnym strzałem. Możemy czuć spory niedosyt po tym starciu.

Włodawianka Włodawa – Victoria Żmudź 2:0 (2:0)
Bramki: Antoni Jemioł 8′, Władysław Magdysz 11′

Włodawianka: Polak – Czarnota, Nielipiuk, R. Musz, Kędzierski – Jemioł (88′ Kowalewski), Błaszczuk, Wojtak (70′ Książak), Magdysz, Bartosz – Więcaszek.

Victoria: Porzyc – Przychodzień, Paskiv, Pogrzelec (46′ Grądzki), Brzozowski (67′ J. Sawa) – K. Sawa (78′ Flis), Kuczyńki, Lecki, Kasprzycki (55′ Misztal), Furta – Ścibior.

Żółte kartki: Kacper Czarnota, Patryk Błaszczuk, Patryk Bartosz – Daniel Brzozowski, Igor Paskiv, Jakub Grądzki, Bartłomiej Porzyc
Sędziował: Arkadiusz Wróbel (Biała Podlaska).