Terminarz IV ligi lubelskiej na rundę wiosenną sezonu 2019/2020

Terminarz IV ligi lubelskiej na rundę wiosenną sezonu 2019/2020

Lubelski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz na rundę wiosenną rozgrywek IV ligi lubelskiej. Pierwszy mecz rewanżowy rozegrany zostanie 21 marca. Wyjątkiem jest zaległe spotkanie 16. kolejki rozgrywane pomiędzy Spartą Rejowiec Fabryczny a Powiślakiem Końskowola. Sezon 2019/2020 zakończy się 13 czerwca.

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ W ROZGRYWKACH IV LIGI LUBELSKIEJ

16. kolejka (zaległe spotkanie)

Sparta Rejowiec Fabryczny – Powiślak Końskowola (14 marca, 13:00)

17. kolejka (21-22 marca)

Lewart Lubartów – Victoria Żmudź
Huczwa Tyszowce – Włodawianka Włodawa
Orlęta Łuków – Sparta Rejowiec Fabryczny
Powiślak Końskowola – Huragan Międzyrzec Podlaski
Unia Hrubieszów – Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kryształ Werbkowice
Lublinianka – Granit Bychawa
Górnik II Łęczna – Łada 1945 Biłgoraj

18. kolejka (28-29 marca)

Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna
Łada 1945 Biłgoraj – Lublinianka
Granit Bychawa – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów
Kłos Chełm – Powiślak Końskowola
Huragan Międzyrzec Podlaski – Orlęta Łuków
Sparta Rejowiec Fabryczny – Huczwa Tyszowce
Włodawianka Włodawa – Lewart Lubartów

19. kolejka (4-5 kwietnia)

Włodawianka Włodawa – Victoria Żmudź
Lewart Lubartów – Sparta Rejowiec Fabryczny
Huczwa Tyszowce – Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków – Kłos Chełm
Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice
Unia Hrubieszów – Granit Bychawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Łada 1945 Biłgoraj
Lublinianka – Górnik II Łęczna

20. kolejka (11-12 kwietnia)

Victoria Żmudź – Lublinianka
Górnik II Łęczna – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Łada 1945 Biłgoraj – Unia Hrubieszów
Granit Bychawa – Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice – Orlęta Łuków
Kłos Chełm – Huczwa Tyszowce
Huragan Międzyrzec Podlaski – Lewart Lubartów
Sparta Rejowiec Fabryczny – Włodawianka Włodawa

21. kolejka (18-19 kwietnia)

Sparta Rejowiec Fabryczny – Victoria Żmudź
Włodawianka Włodawa – Huragan Międzyrzec Podlaski
Lewart Lubartów – Kłos Chełm
Huczwa Tyszowce – Kryształ Werbkowice
Orlęta Łuków – Granit Bychawa
Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj
Unia Hrubieszów – Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lublinianka

22. kolejka (25-26 kwietnia)

Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka – Unia Hrubieszów
Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola
Łada 1945 Biłgoraj – Orlęta Łuków
Granit Bychawa – Huczwa Tyszowce
Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów
Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa
Huragan Międzyrzec Podlaski – Sparta Rejowiec Fabryczny

23. kolejka (2-3 maja)

Huragan Międzyrzec Podlaski – Victoria Żmudź
Sparta Rejowiec Fabryczny – Kłos Chełm
Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów – Granit Bychawa
Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj
Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna
Powiślak  Końskowola – Lublinianka
Unia Hrubieszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski

24. kolejka (9-10 maja)

Victoria Żmudź – Unia Hrubieszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Powiślak Końskowola
Lublinianka – Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna – Huczwa Tyszowce
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów
Granit Bychawa – Włodawianka Włodawa
Kryształ Werbkowice – Sparta Rejowiec Fabryczny
Kłos Chełm – Huragan Międzyrzec Podlaski

25. kolejka (16-17 maja)

Kłos Chełm – Victoria Żmudź
Huragan Międzyrzec Podlaski – Kryształ Werbkowice
Sparta Rejowiec Fabryczny – Granit Bychawa
Włodawianka Włodawa – Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna
Huczwa Tyszowce – Lublinianka
Orlęta Łuków – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola – Unia Hrubieszów

26. kolejka (20 maja)

Victoria Żmudź – Powiślak Końskowola
Unia Hrubieszów – Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Huczwa Tyszowce
Lublinianka – Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna – Włodawianka Włodawa
Łada 1945 Biłgoraj – Sparta Rejowiec Fabryczny
Granit Bychawa – Huragan Międzyrzec Podlaski
Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm

27. kolejka (23-24 maja)

Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź
Kłos Chełm – Granit Bychawa
Huragan Międzyrzec Podlaski – Łada 1945 Biłgoraj
Sparta Rejowiec Fabryczny – Górnik II Łęczna
Włodawianka Włodawa – Lublinianka
Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huczwa Tyszowce – Unia Hrubieszów
Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola

28. kolejka (30-31 maja)

Victoria Żmudź – Orlęta Łuków
Powiślak Końskowola – Huczwa Tyszowce
Unia Hrubieszów – Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa
Lublinianka – Sparta Rejowiec Fabryczny
Górnik II Łęczna – Huragan Międzyrzec Podlaski
Łada 1945 Biłgoraj – Kłos Chełm
Granit Bychawa – Kryształ Werbkowice

29. kolejka (6 czerwca, 17:30)

Granit Bychawa – Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj
Kłos Chełm – Górnik II Łęczna
Huragan Międzyrzec Podlaski – Lublinianka
Sparta Rejowiec Fabryczny – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Włodawianka Włodawa – Unia Hrubieszów
Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola
Huczwa Tyszowce – Orlęta Łuków

30. kolejka (13 czerwca, 17:30)

Victoria Żmudź – Huczwa Tyszowce
Orlęta Łuków – Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola – Włodawianka Włodawa
Unia Hrubieszów – Sparta Rejowiec Fabryczny
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka – Kłos Chełm
Górnik II Łęczna – Kryształ Werbkowice
Łada 1945 Biłgoraj – Granit Bychawa.

0 0 vote
Article Rating