Trafienie samobójcze zamiast punktów

Trzecią porażkę w sezonie 2018/2019 zanotowali piłkarze MKS-u Ryki. Lepszą ekipą od gospodarzy środowego meczu okazała się Tomasovia Tomaszów Lubelski. Do 31. minuty utrzymywał się remis 1:1, jednak wtedy to wynik podwyższył Tomasz Kłos, a po przerwie piłkę do własnej bramki skierował Paweł Przybysz.

MKS Ryki – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 (1:2)
Bramki: Kamil Leonarcik 21′ – Arkadiusz Smoła 19′, Tomasz Kłos 31′, Paweł Przybysz 52′ (gol samobójczy)

MKS: Kałaska – Walasek (53′ Darnia), D. Osojca, Przybysz, Łukasik – Szewczyk (60′ Wasilewski), Cieślak (50′ P. Osojca), Leonarcik, Cieśla, Kazimierak (75′ Szlendak) – Taradyś (55′ Bułhak).

Tomasovia: Waśkiewicz – D. Szuta, Smoła, Turewicz, Łeń – Orzechowski (60′ Nastalek), Krosman (86′ Iwanicki), Bubeła, Raczkiewicz (80′ Dudziński), Baran (68′ Towbin) – Kłos (65′ Mruk).

Żółte kartki: Mateusz Łukasik – Damian Szuta
Sędziował: Piotr Kawiński  (Chełm).