Victoria o jedno trafienie lepsza od Huczwy

W meczu 9. kolejki rozgrywek IV ligi lubelskiej Huczwa Tyszowce uległa u siebie 1:2 Victorii Żmudź.  – Do przerwy niestety przegrywaliśmy jedną bramką. Po zmianie stron trener dokonał zmian w składzie i dało się zauważyć lepszą grę naszego zespołu. Mieliśmy lekką przewagę w drugiej części spotkania, ale to goście zdobyli kolejnego gola. Strzeliliśmy bramkę kontaktową, lecz zabrakło nam czasu na więcej – komentuje Janusz Zarębski, kierownik Huczwy Tyszowce. – Myślę, że wygrała drużyna bardziej dojrzała. Mimo tego, że w drugiej połowie nasza gra nie wyglądała najlepiej. Czysto piłkarsko byliśmy o jedno trafienie lepsi i zdobyliśmy trzy punkty – mówi Piotr Moliński.

Huczwa Tyszowce – Victoria Żmudź 1:2 (0:1)
Bramki: Damian Ziółkowski 83′ – Erwin Sobiech 15′, Kamil Sawa 75′

Huczwa: Joniec – Kwarciany, Sobolewski, Płotnikiewicz, Denkiewicz (80′ Raczkiewicz) – Bukowski (80′ Okalski), Maliszewski (46′ Miedźwiedź), Baran, Potopliak (46′ Dworak), Ziółkowski – Kaznokha.

Victoria: Makowski – Przychodzień, Pogorzelec, Paskiv, Brodalski – Sawa (80′ Zwolak), Kuczyński, Brzozowski, Furta – Sobiech, Lecki (76′ Flis).

Żółte kartki: Szymon Płotnikiewicz – Igor Paskiv, Mateusz Brodalski
Sędziował: Arkadiusz Wróbel (Biała Podlaska).