Victoria Żmudź z przełamaniem i z zaliczką punktową nad Unią Hrubieszów

Victoria Żmudź z przełamaniem i z zaliczką punktową nad Unią Hrubieszów

Pierwsze zwycięstwo w lidze od 24 sierpnia odnieśli piłkarze Victorii Żmudź. Drużynie prowadzonej przez Piotra Molińskiego pozwoliła się przełamać Unia Hrubieszów, która u siebie przegrała z rywalami 0:1.W końcu przerwaliśmy złą passę. Są to dla nas bardzo ważne trzy punkty, bo odskoczyliśmy Unii Hrubieszów i odbiliśmy się od dna. Może to spotkanie nie było najlepsze w naszym wykonaniu, ale potrafiliśmy zdobyć tę jedną bramkę i wybronić się. Bardzo dobre zawody rozegrał nasz bramkarz, który przyczynił się do tego zwycięstwa i teraz możemy cieszyć się z wygranej – mówi trener Victorii.

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce Unia Hrubieszów podejmie Powiślaka Końskowola (5 października, 15:00). Natomiast Victoria Żmudź także u siebie zagra z Kłosa Chełm (6 października, 14:00)

Unia Hrubieszów – Victoria Żmudź 0:1 (0:1)
Bramka: Jurij Furta 19′

Unia: Wyłupek (46′ Krawczuk) – Blicharz, A. Oleszczuk, Kazan, M. Oleszczuk – Wiejak (60′ Pańko), Kamiński, Podgórski, Pietrusiewicz, Drapsa – Greniuk (75′ Steciuk).

Victoria: Zapał – K. Sawa, Brzozowski, Paskiv, Przychodzień – Lecki (81′ Ścibior), Stańczykowski, Kuczyński (68′ J. Sawa), Furta (60′ Kasprzycki), Sobiech – Fronc (75′ Flis).

Żółte kartki: Adrian Oleszczuk, Michał Wiejak, Mateusz Oleszczuk, Mateusz Pańko – Kamil Sawa, Aleksander Flis
Czerwona kartka: Arkadiusz Drapsa 90′  (za niesportowe zachowanie)
Sędziował: Łukasz Woliński (Lublin).

fot. Tomasz Tomczewski (archiwum)