Włodawianka dogoniła Start

W 12. minucie meczu 4. kolejki rozgrywek IV ligi lubelskiej piłkarze Startu Krasnystaw prowadzili z Włodawianką Włodawa już 2:0. Wydawało się, że kolejne gole są kwestią czasu i tak było, ale za sprawą gości. Podopieczni Marka Droba jeszcze przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową, a w drugiej połowie doprowadzili do wyrównania.

Start Krasnystaw – Włodawianka Włodawa 2:2 (2:1)
Bramki: Radosław Lenard 10′, Paweł Chochowski 12′ – Jakub Bylina 30′, Władysław Magdysz 58′

Start: Kowiński – Lenard, Saj, Wojciechowski, Bielak – Kwiatkowski, Kabasa (72′ Nowakowski), Sobów, Drahanchuk, Chochowski (61′ Sadowski) – Szponar (63′ Florek).

Włodawianka: Polak – Jemioł (46′ Naumiuk), Czarnota (74′ Kędzierski), Bartnik, Więcaszek – Błaszczuk, Nielipiuk, Sheluk, Magdysz (89′ Piotrowski), Misiak (80′ Chwedoruk) – Bylina (90′ Kowalewski).

Żółte kartki: Oleksandr Drahanchuk – Artur Nielipiuk, Pavlo Sheluk, Mateusz Kędzierski
Sędziował: Konrad Łukiewicz (Zamość).