Włodawianka odrobiła stratę do Kłosa

Do 68. minuty niedzielnego meczu Włodawianka Włodawa przegrywała 0:1 z Kłosem Chełm. Podopieczni Marka Droba zdołali jednak odwrócić losy spotkania i wygrać pierwszy raz u siebie w sezonie 2018/2019. – Do przerwy było to wyrównane starcie, ponieważ obie drużyny potrafiły stworzyć sobie niezłe sytuacje. W drugiej połowie szukaliśmy swoich szans i okazało się, że zrobiliśmy to skutecznie. Najbardziej istotne jest zwycięstwo – mówi trener gospodarzy. Dla przyjezdnych to druga porażka w bieżącej kampanii. – Prowadziliśmy po stałym fragmencie gry i w ten sam sposób straciliśmy dwie bramki. Był to mecz na remis – komentuje Andrzej Krawiec.

Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm 2:1 (0:1)
Bramki: Wojciech Więcaszek 68′, Pavlo Sheluk 80′ – Dawid Stepaniuk 38′

Włodawianka: Polak – Bartnik (65′ Żakowski), Nielipiuk, Czarnota, Więcaszek – Błaszczuk, Sheluk, Walaszek (78′ Chwedoruk), Książak (80′ Jemioł), Stachański – Misiak.

Kłos: Mucha – Fornal, Poznański, Kowalski, Stepaniuk – Rak (46′ Bryk), Kuśmierz (85′ Górny), Flis, Bala, Wałczyk (55′ Huk) – Drzewicki (65′ Chmiel).

Żółte kartki: Wojciech Więcaszek, Łukasz Bartnik, Tomasz Stachański, Marcin Misiak – Emil Poznański, Damian Kuśmierz, Krzysztof Rak
Sędziował: Daniel Złotnicki (Lublin).