Wyniki na żywo – piłka nożna (20 października)

Wyniki na żywo – piłka nożna (20 października)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

  • Górnik II Łęczna – Sparta Rejowiec Fabryczny o godzinie 13:00
  • Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna o godzinie 13:05
  • Łada 1945 Biłgoraj – Huragan Międzyrzec Podlaski o godzinie 14:00
  • Powiślak Końskowola – Orlęta Łuków o godzinie 14:00
  • Stal Kraśnik – Hutnik Kraków o godzinie 15:00
  • Orlęta Radzyń Podlaski – Siarka Tarnobrzeg o godzinie 15:00
  • Granit Bychawa – Kłos Chełm o godzinie 15:00
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lewart Lubartów o godzinie 15:00

 

2019-10-20
13:00

 Górnik II Łęczna
1

 Sparta Rejowiec Fabryczny
2

Koniec meczu
84′ Marcel Sobiesiak7′ Andrzej Głowacki
82′ Konrad Kiejda

 

 

2019-10-20
13:05

Pogoń Siedlce
3

Górnik Łęczna
4
Koniec meczu
5′ Bartosz Wiktoruk
38′ Kacper Falon (rzut karny)
67′ Tomasz Margol
 52′ Dawid Dzięgielewski
63′ Aron Stasiak
73′ Paweł Wojciechowski
76′ Paweł Wojciechowski

 

 

2019-10-20
14:00

Łada 1945 Biłgoraj
1

Huragan Międzyrzec Podlaski
3

Koniec meczu
80′ Patryk Dorosz21′ Igor Paczuski
78′ Łukasz Mirończuk
85′ niewykorzystany rzut karny – Hubert Łukanowski (obrona bramkarza)
88′ Kacper Chudowolski

 

 

2019-10-20
14:00

Powiślak Końskowola
2

 Orlęta Łuków
0

Koniec meczu
36′ Damian Koprucha
87′ Krystian Kobus

 

 

2019-10-20
15:00

Stal Kraśnik
2

Hutnik Kraków
3

Koniec meczu
9′ Kamil Król
36′ Kamil Król
78′ czerwona kartka – Marcin Świech (za drugą żółtą)
51′ niewykorzystany rzut karny – Dawid Linca (obrona bramkarza)
51′ Tomasz Kurek
71′ Patryk Kołodziej
79′ Patryk Kołodziej

 

 

2019-10-20
15:00

Orlęta Radzyń Podlaski
0

Siarka Tarnobrzeg
2

Koniec meczu
65′ czerwona kartka – Bartosz Ciborowski (za drugą żółtą) 20′ Paweł Mróz
45′ Krzysztof Ropski

 

 

2019-10-20
15:00

Granit Bychawa
2

Kłos Chełm
2

Koniec meczu
25′ Jakub Świderski
49′ Dominik Struk
47′ Krzysztof Rak
64′ Łukasz Drzewicki

 

 

2019-10-20
15:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski
2

Lewart Lubartów
1

Koniec meczu
37′ Jakub Szuta
90+3′ Damian Chmura
60′ Łukasz Najda

 

 

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (F5)