Wyniki na żywo – piłka nożna (5 maja)

Wyniki na żywo – piłka nożna (5 maja)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

    • Victoria Żmudź – Huczwa Tyszowce o godzinie 14:00
    • Lewart Lubartów – Łada 1945 Biłgoraj o godzinie 15:00
    • Wisła Sandomierz – Motor Lublin o godzinie 16:00
    • Włodawianka Włodawa – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 16:00
    • Start Krasnystaw – Górnik II Łęczna o godzinie 16:00
    • Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg o godzinie 17:00
    • Stal Kraśnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski o godzinie 17:00
    • Wisła Puławy – Wólczanka Wólka Pełkińska o godzinie 17:00
    • Hutnik Kraków – Chełmianka Chełm o godzinie 17:00
    • Orlęta Łuków – Polesie Kock o godzinie 17:00

 

2019-05-05
14:00

Victoria Żmudź
1

Huczwa Tyszowce
0

Koniec meczu18′ Wojciech Stańczykowski

 

 

2019-05-04
15:00

Lewart Lubartów
1

Łada 1945 Biłgoraj
2

Koniec meczu89′ Artur Szkutnik (rzut karny)35′ Michał Skubis
66′ czerwona kartka – Arkadiusz Czok (za drugą żółtą)
90+4′ Dmytro Nesterenko

 

 

2019-05-05
16:00

Wisła Sandomierz
2

Motor Lublin
0

Koniec meczu73′ Kamil Bętkowski
84′ Kacper Piechniak

 

 

2019-05-05
16:00

Włodawianka Włodawa
1

Tomasovia Tomaszów Lubelski
5

Koniec meczu50′ Wojciech Więcaszek17′ Ireneusz Baran
55′ Ireneusz Baran
78′ Jakub Szuta
89′ Jakub Szuta
90+4′ Yaroslav Poplavka

 

 

2019-05-05
16:00

Start Krasnystaw
0

Górnik II Łęczna
2

Koniec meczu7′ Szczepan Popko
34′ niewykorzystany rzut karny – Bartosz Mroczek (obrona bramkarza)
71′ Piotr Świeca

 

 

2019-05-05
17:00

Górnik Łęczna
1

Siarka Tarnobrzeg
2

Koniec meczu8′ Adrian Łuszkiewicz6′ Grzegorz Płatek
68′ Tomasz Midzierski (gol samobójczy)

 

 

2019-05-05
17:00

Stal Kraśnik
1

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2

Koniec meczu35′ Maciej Welman26′ Bartłomiej Smuczyński
52′ Fabian Burzyński
90+3′ czerwona kartka – Fabian Burzyński (za drugą żółtą)

 

 

2019-05-05
17:00

Wisła Puławy
3

Wólczanka Wólka Pełkińska
0

Koniec meczu
6′ Michał Kobiałka
20′ Michał Zuber
69′ Dawid Chudyba

 

 

2019-05-05
17:00

Hutnik Kraków
2

Chełmianka Chełm
1

Koniec meczu52′ Piotr Świątko
80′ Kamil Sobala
15′ Michał Efir

 

 

2019-05-01
17:00

Orlęta Łuków
0

Polesie Kock
1

Koniec meczu48′ Grzegorz Misiarz (rzut karny)

 


UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (F5)