Zacięty mecz dla Startu Krasnystaw

Ważne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi lubelskiej odnieśli w niedzielne popołudnie piłkarze Startu Krasnystaw, którzy pokonali u siebie Polesie Kock 1:0 po bramce Rustama Kiszyjewa. – Pierwsza połowa była dość wyrównana, ale z jedną klarowną sytuacją dla gości. Jednak dzięki bardzo dobrej interwencji Tomasza Wikło piłka nie wpadła do naszej bramki. W drugiej części spotkania mocniej zaatakowaliśmy, ponieważ interesowały nas tylko trzy punkty. Rywal próbował wyrównać i zaczął grać ofensywnie. Nastawiliśmy się na kontry i ostatecznie udało nam się zdobyć gola, z czego bardzo się cieszymy – mówi Daniel Chariasz, zawodnik Startu Krasnystaw. – Przegraliśmy bardzo ważny mecz, mimo tego, że w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie dwie bardzo dobre sytuacje. Po zmianie stron miała miejsce jedna z nielicznych kontr Startu Krasnystaw, która zakończyła się golem. Stwarzaliśmy sobie w tym spotkaniu okazje i próbowaliśmy zaatakować rywali nawet w dziesięciu, ale niestety piłka nie chciała wpaść do bramki  – komentuje Grzegorz Białek.

Start Krasnystaw – Polesie Kock 1:0 (0:0)
Bramka: Rustam Kiszyjew 76′

Start: Wikło – Kwiatkowski, Nowakowski, Wojciechowski, Bielak – Sobów, Wójtowicz (88′ Witkowski), Szponar (75′ Ciesielski), Florek, Drapsa (65′ Chochowski) – Kiszyjew.

Polesie: Zapał – Mi. Skrzypek (46′ Cybul), Kamiński, Wójcik, Duduś – Ma. Skrzypek, Misiarz, Bielecki, Franczak (78′ Majcher), Al-Swaiti – Wójcicki.

Żółte kartki: Patryk Ciesielski, Łukasz Nowakowski, Kryspin Florek – Jacek Cybul, Kacper Duduś, Szymon Bielecki
Czerwona kartka: Michał Wójcicki 84′ (za niesportowe zachowanie)
Sędziował: Mariusz Słoboda (Zamość).