Fortuna Kod Promocyjny 2022 – Bonus 2720 zł

Aktywuj w zakładach Fortuna kod promocyjny i zdobądź najlepsze bonusy. Wszelkie szczegóły poznasz w naszym tekście.

Zweryfikowana
2720 zł
Zobacz kod Fortuny AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
 • Cashback - 600 zł
 • Bonus 100% - 2100 zł
 • Freebet - 20 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu
Fortuna Kod Promocyjny
Fortuna Kod Promocyjny

Fortuna Kod Promocyjny : Najlepsze Bonusy

Fortuna bonus Szczegóły oferty Kod promocyjny Fortuna

Darmowy zakład

20 zł

Zobacz kod Fortuny

Cashback

600 zł

Zobacz kod Fortuny

Bonus reload

100% do 2100 zł

Zobacz kod Fortuny

Bonus za znajomych

do 400 zł

Zobacz kod Fortuny

Odbierz u buka Fortuna bonus powitalny za kod

W poniższej tabeli wymieniliśmy, jakie bonusy zgarniesz za Fortuna kod promocyjny, ale warto przyjrzeć im się z bliska. Łącznie w zakładach bukmacherskich Fortuna bonus powitalny może osiągnąć wartość 2720 złotych, z czego 20 złotych przyznawane jest w formie darmowego zakładu za rejestrację. Zobacz warunki i jak odebrać każdy z dostępnych bonusów na start.

Darmowy zakład 20 zł

Jeżeli wykorzystasz kod promocyjny Fortuna, wpłata nie będzie wymagana, żeby odebrać freebet. Jedyne, co należy zrobić, oprócz rejestracji z kodem, to potwierdzić swoją tożsamość. Dzięki temu na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład, który będziesz mógł wykorzystać na własnych warunkach, wedle uznania.

 • Zarejestruj się, podając Fortuna kod promocyjny.
 • Zaloguj się i zweryfikuj tożsamość, skanami dowodu osobistego, paszportu bądź za pośrednictwem systemu mojeID.
 • Po potwierdzeniu tożsamości otrzymasz 2800 pkt Fortuna Klub Plus.
 • Przejdź do Sklepu Gracza i wymień je na darmowy zakład 20 złotych.
 • Wykorzystaj freebet na dowolnym kuponie.
 • Wygrane będą objęte jednokrotnym obrotem bez dodatkowych warunków.

Na stronie bukmacherskiej Fortuna bonus na start to wyjątkowo ciekawa oferta dla wszystkich tych, którzy nie chcą dokonywać depozytu, żeby przetestować bukmachera czy spróbować swojego szczęścia po raz pierwszy. Freebet właśnie to umożliwia.

Fortuna bonus powitalny za kod

Cashback 600 zł

Kiedy stwierdzisz, że Fortuna jest miejscem, w którym chcesz zagościć na dłużej, wtedy nadejdzie czas na dokonanie pierwszego depozytu. Pierwsza wpłata wiąże się z bonusem powitalnym. Skoro zagrałeś już za Fortuna kod promocyjny i darmowy zakład 20 zł, to czas na drugi bonus, a tym jest cashback nawet do 600 złotych. Cashback to nic innego, jak ubezpieczenie pierwszego kuponu. Jeżeli się pomylisz i będzie “czerwono”, buk zwróci jego stawkę na ustalonych w regulaminie warunkach bonusowych.

 • Dokonaj pierwszej wpłaty w zakładach bukmacherskich Fortuna.
 • Zagraj swój pierwszy zakład w ciągu maksymalnie 5 dni po rejestracji konta.
 • Jeżeli kupon okaże się przegrany, otrzymasz 100% zwrot jego stawki.
 • Maksymalny zwrot wynosi 600 złotych.
 • Bukmacher nie potrąca podatku przy zwrocie. Dostaniesz więc tyle, za ile zagrałeś.
 • Zwrot objęty jest warunkiem jednorazowego obrotu po dowolnym kursie.

Trzeba przyznać, że ten bonus posiada wyjątkowo korzystne warunki. Nie dość, że nie ma progu minimalnej wypłaty, to bukmacher odda 100% stawki bez potrącania podatku. No i przede wszystkim, bonus obowiązuje prosty warunek obrotu. To jednokrotność przyznanego zwrotu bez dalszych warunków.

100% do 2100 zł

To jeszcze nie wszystko, co przygotowała Fortuna. Kod promocyjny się opłaca, ale to już pewnie wiesz. Jeżeli wpłacisz do bukmachera środki po raz drugi, to możesz otrzymać tzw. bonus reload od swojego 2. depozytu. To podwojenie drugiej wpłaty, które może wynieść nawet 2100 złotych. Jak zwykle, warto zwrócić uwagę na warunki bonusu.

 • Wpłać po raz drugi dowolny depozyt.
 • Otrzymasz 100% wpłaty aż do 2100 złotych.
 • Bonus wymaga 4-krotnego obrotu.
 • Do obrotu włączone zostały zakłady o kursie min. 1.80.
 • Musisz go dokonać w ciągu 14 dni.

Wysoka kwota i uczciwe, aczkolwiek nie proste warunki obrotu, są w tym przypadku argumentami, że warto odebrać i ten od Fortuna bonus na start.

Pamiętaj, żeby mieć pewność, że wszystkie wskazane bonusy powitalne wpadną na Twoje konto, wprowadź przy rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny. Wystarczy, że klikniesz w dowolny link w czytanym właśnie przez Ciebie tekście.

Rejestracja z Fortuna kod promocyjny

No właśnie, jak zarejestrować się w Fortunie z kodem promocyjnym i odebrać najlepsze bonusy na start?

Formularz rejestracyjny zbudowany został z trzech szybkich kroków, które umożliwiają założenie konta w około dwie minuty. Możesz zarejestrować się zarówno na komputerze, jak i na telefonie. Obowiązują te same warunki i bonusy. W obu tych miejscach działa także nasz Fortuna kod promocyjny.

Rejestracja z Fortuna kod promocyjny

 1. Kliknij w link na początku tekstu, a zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego na stronie bukmachera.
 2. Ustal swój login, hasło, kod pin.
 3. Podaj e-mail, imię, nazwisko, numer telefonu, PESEL oraz kod promocyjny Fortuna. Ostatnie pole zostanie wypełnione automatycznie, kiedy przejdziesz z naszego polecenia.
 4. Zaakceptuj regulamin bukmachera i zaznacz “ptaszkiem”, że chcesz otrzymać bonus na start.
 5. Potwierdź swoją rejestrację, klikając w link aktywacyjny, otrzymany na podany adres e-mail.
 6. W ostatnim kroku możesz od razu potwierdzić tożsamość bądź zrobić to w późniejszym czasie.

Bez weryfikacji, a więc na koncie tymczasowym możesz grać maksymalnie 28 dni lub do limitu wpłat 5000 złotych. Takie konto uniemożliwia także dokonywanie wypłat, więc co tu dużo ukrywać, jeżeli jesteś przekonany do Fortuny, warto od razu przeprowadzić weryfikację tożsamości i cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna podczas rejestracji?

Nasz Fortuna kod promocyjny aktywuje się sam, kiedy przejdziesz do bukmachera dowolnym linkiem, widocznym w tym tekście. Dla pewności zweryfikuj jednak, czy w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego, w polu kod promocyjny pojawił się stosowny kod.

Promocje dla zarejestrowanych graczy

Kiedy za Tobą będzie już zarejestrowany kod promocyjny Fortuna, wpłata depozytu, to czas też spojrzeć na to, jakie promocje przygotowała Fortuna dla starych graczy. To sporo interesujących promocji bukmacherskich.

Godziny Mistrzów Live

Po dokonaniu depozytu w trakcie obowiązywania promocji, otrzymasz ubezpieczenie kuponu na zakłady na żywo. Maksymalny zwrot to nawet 30 złotych.

Godziny Mistrzów

Kiedy wpłacisz depozyt w piątek (min. 100 zł), otrzymasz ubezpieczenie kuponu na kwotę 50 złotych. Oferta obowiązuje tylko w piątki, w godzinach 18:00 – 20:00.

Środa z Fartem

Dokonaj depozytu w środę (min. 50 zł), w godzinach 18:00 – 20:00 i zagraj kupon AKO z min. 4 zdarzeniami. Jeżeli nie trafisz jednego zakładu, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do 50 złotych.

Promocje dla zarejestrowanych graczy - Fortuna

Sobotnia Dokładka

Wpłać w sobotę w godzinach 12:00 – 15:00 minimum 50 złotych i wykorzystaj swój depozyt na zakładzie przedmeczowym. Jeżeli okaże się wygrany, otrzymasz bonus 50 złotych.

Poleć Przyjaciela

Możesz zgarnąć 20 złotych za każdego poleconego do Fortuny przyjaciela. Bukmacher daje bonusy do 20 poleconych znajomych, co oznacza możliwość odebrania nawet 400 złotych.

Graj Bez Podatku

Sprawdzaj, kiedy obowiązują Happy Hours. Podczas nich możesz stawiać zakłady bez podatku na wydarzenia z oferty pre-match i live. Wymagane jest jednak wysłanie kuponu ako, z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem min. 1.30 dla każdego z nich.

AKO Bonusy fortuna

 

AKO Bonusy

Odbierz nawet 50% bonusu do wygranej na kuponach wielokrotnych. Do akcji nie trzeba się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon ako z min. 5 zakładami i kursem min. 1.30 na każdy wybór.

Sklep Gracza

Nie tylko Fortuna kod promocyjny jest wspaniałą ofertą, ale też program lojalnościowy i połączony z nim Sklep Gracza. Cała usługa została nazwana Fortuna Klub Plus. Za każde 2 złote wydane na zakłady otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Na sklepowych półkach aż roi się od bonusów (freebety, depozytowe itd.), które możesz wykupić po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów lojalnościowych.

Zakłady bukmacherskie Fortuna: oferta

Skoro już przedstawiliśmy korzyści, płynące z oferty Fortuna kod promocyjny, to warto wnikliwie przyjrzeć się także ofercie zakładów bukmacherskich. Wszystkie wydarzenia na Fortunie możesz obstawiać przedmeczowo oraz na żywo.

Zakłady Sportowe

W ofercie sportowej tego bukmachera znajdziesz kilkadziesiąt różnych dyscyplin. Wyróżnić można takie sporty, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, sporty walki, siatkówka czy piłka ręczna. Oprócz nich, bukmacher oferuje też niszowe dyscypliny, pokroju krykieta, lacrosse czy squasha.

Oferta zakładów sportowych jest bardzo zróżnicowana i bogata w rynki bukmacherskie. Dla najważniejszych zakładów we Fortunie dostępnych jest nawet 500 różnych wariantów. Poza tym, zakłady bukmacherskie Fortuna oferta kursowa może się podobać. Bukmacher słynie z atrakcyjnych kursów i niskich marży.

Zakłady Sportowe Fortuna

Zakłady na Esport

Choć po tym, jak wykonasz do buka Fortuna logowanie, od razu nie zobaczysz oferty na esport, to znalazła się ona na stronie. Musisz wejść nieco głębiej, ale warto. Fortuna proponuje zakłady na kilka gier, w tym CS: Go, LoL oraz Dota 2.

Jaka jest na zakłady bukmacherskie Fortuna oferta kursowa w przypadku esportu? Równie korzystna, co w ofercie czysto sportowej.

Bet on Games

W ofercie buka znajdziesz też zakłady na gry karciane. W tym momencie jest to poker, dragon tiger oraz baccarat. Możesz obserwować zaawansowane wizualizacje rozgrywek i obstawiać, jak zakończą się poszczególne partie.

Wirtualne Sporty

Choć Fortuna kod promocyjny nie przyda się na zakłady na sporty wirtualne, to jak najbardziej możesz je obstawiać. To wirtualna piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, samochody oraz żużel.

Transmisje online

Bukmacher dostarcza setki transmisji dziennie ze świata sportu. Są tu najlepsze turnieje tenisa, najlepsze ligi europejskie w piłkę nożną i nie tylko. Wszystkie z nich możesz oglądać za darmo po zalogowaniu na stronie bądź w aplikacji.

Jak oglądać transmisję w Fortunie? Wystarczy, że w ciągu ostatnich 7 dni poprzedzających transmisję wysłałeś dowolny zakład, nawet o stawce 2 złote.

Cashout

Swoje kupony możesz wypłacać też za pomocą cashout, ograniczając ryzyko poprzez wzięcie pewnej wypłaty. Weź jednak pod uwagę, że każda za kod promocyjny Fortuna wpłata wypłacona przez cashout, nie podlega pod warunki obrotu. W takim przypadku zakład musi zostać rozstrzygnięty jako wygrany bądź przegrany.

Fortuna aplikacja mobilna

Dla spragnionych obstawiania na telefonie czeka aplikacja mobilna Fortuna. To ciekawie zaprojektowana platforma dla urządzeń mobilnych. Jest zarówno intuicyjna, jak i szybka. Z aplikacji można korzystać na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Poniżej wskazujemy największe zalety aplikacji Fortuny.

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych, jak i na żywo.
 • Szybki zakład (3D Touch lub przytrzymanie kursu).
 • Szybkie Fortuna logowanie bez wpisywania hasła (Touch ID, Face ID).
 • Wygodne płatności mobilne, między innymi BLIK.
 • Dostęp do statystyk, wyników i transmisji online.
 • Powiadomienia push o najciekawszych wydarzeniach i najnowszych bonusach.

aplikacja mobilna fortuna

Aplikacja Fortuna wymaga około 100 mb wolnej przestrzeni w pamięci telefonu bądź tabletu. Sama w sobie nie ma wygórowanych wymagań sprzętowych.

Metody płatności

Jeżeli chcesz na dłużej zagościć w Fortunie, przyda się wiedza o metodach płatności. Jak realizować wpłaty i wypłaty?

Na sam początek spójrz na depozyty. Minimalna kwota wpłaty wynosi symboliczną złotówkę. Możesz dokonać depozytu wybranymi przez siebie metodami.

Metody wpłaty Minimalny depozyt

BLIK

1 zł

Karta VISA, Mastercard

1 zł

Tpay

1 zł

Przelewy24

1 zł

Standardowy przelew

1 zł

Jednocześnie pamiętaj, że warto sprawdzić warunki bonusowe, jaka jest minimalna wpłata, żeby w pełni wykorzystać możliwości, które daje Fortuna kod promocyjny.

Jak wypłacać wygrane z Fortuny? Metody wypłaty jeszcze jakiś czas temu ograniczały się do standardowego przelewu bankowego. Teraz Fortuna postawiła na ekspresowe wypłaty, korzystając z systemu Przelewy24.

Metoda wypłaty Minimalna wypłata

Przelewy24

0.01 zł

Wszystkie wypłaty zlecane są na indywidualne rachunki bankowe graczy. W tym momencie nie ma możliwości skorzystania z innej metody wypłaty. Maksymalny kapitał przeznaczony do dziennej wypłaty wynosi 1000000 złotych.

Obsługa klienta

W zakładach bukmacherskich Fortuna obsługa klienta stoi na wysokim poziomie. Bukmacher dostarcza wsparcie zarówno za pośrednictwem czatu online, formularza kontaktowego, jak i adresu e-mail: callcenter@efortuna.pl. Na stronie internetowej znajdziesz też numer infolinii: +48338582145. Konsultanci pracują każdego dnia, w godzinach od 8:00 do 24:00.

Jeżeli masz zatem jakiekolwiek pytania o Fortuna kod promocyjny czy inne wątpliwości przed czy po rejestracji, śmiało skorzystaj z pomocy konsultantów. Warto dodać, że średni czas oczekiwania na połączenie z konsultantem nie przekracza jednej minuty.

Najczęściej zadawane pytania przez graczy

 • Jaki jest na zakłady Fortuna kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny Fortuny znajdziesz w naszym tekście.

 • Jakie bonusy otrzymam za kod promocyjny Fortuna?

Fortuna przygotowała kilka bonusów: freebet 20 zł, cashback 600 zł oraz 100% do 2100 złotych.

 • Czy jest w zakładach Fortuna bonus bez depozytu?

Tak. Freebet to 20 zł za rejestrację.

 • Czy u bukmachera Fortuna bonus powitalny wymaga obrotu?

Tak. Każdy bonus posiada własne warunki obrotu, które szczegółowo przedstawiliśmy na naszej stronie internetowej.

 • Czy to dobry buk? Jakie są opinie o Fortunie?

Fortuna jest jednym z najpopularniejszych polskich bukmacherów. Ma opinię dobrego bukmachera, o czym świadczą świetne bonusy, atrakcyjne kursy i bogata oferta zakładów przedmeczowych i na żywo.

Opinie o Fortuna kod promocyjny

Sam bukmacher, jak i kod promocyjny Fortuna mogą się podobać. Jak już wspomnieliśmy, jest to jeden z dwóch najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, a tak duże zainteresowanie graczy nie bierze się znikąd.

Fortuna swoją markę buduje konsekwentnie od wielu lat. Stale poszerza ofertę i nadąża za najnowszymi trendami w branży. Obecnie oferuje wyjątkowo korzystne bonusy, wiele wariantów szybkich płatności, a przede wszystkim sporo zakładów pre-match, live, atrakcyjne kursy i liczne transmisje online. To kompletna platforma, która spełnia potrzeby niemal wszystkich graczy. Sprawdź i przekonaj się o tym sam.

Żeby jeszcze przybliżyć opinie o Fortunie, poniżej zamieściliśmy największe zalety i wady, które podobnie, jak w przypadku każdego innego bukmachera, także się przytrafiły.

Zalety Fortuny Wady Fortuny

Świetny bonus powitalny, w tym freebet bez depozytu (20 złotych)

Wypłaty tylko przelewami bankowymi

Korzystne kursy bukmacherskie i sporo zdarzeń w ofercie zakładów

Brak aplikacji mobilnej na Windows Phone (była wspierana jeszcze niedawno)

Darmowe transmisje online na stronie i w aplikacji mobilnej

Brak całodobowej obsługi klienta na czacie online

Zapoznaj się również z informacjami na temat eWinner Kod Promocyjny .

5 1 vote
Article Rating