Anwil – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typy | 26.12

Energa Basket Liga nie zwalnia tempa w Święta Bożego Narodzenia. W drugie święto Anwil Włocławek podejmie Start Lublin.

Anwil – Start Lublin typy i zakłady bukmacherskie

Rzuć okiem na przygotowane przez nas dwa typy bukmacherskie.

Anwil - Start Lublin typy

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin sprawi sensację we Włocławku?

Gospodarze, Anwil Włocławek są zdecydowanymi faworytami nadchodzącego meczu. To nie może dziwić. Ekipa z Włocławka zajmuje w Energa Basket Lidze trzecie miejsce, a Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zamyka ligową tabelę. Anwil wygrał 3 ze swoich 5 ostatnich spotkań, a Start Lublin przegrał… pięć ostatnich meczy. W Lublinie nie ma więc najmniejszych powodów do optymizmu przed zbliżającym się starciem z dużo silniejszym na papierze i parkiecie rywalem.

Stąd też nasze na Anwil – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typy na wygraną gospodarzy z handicapem. Uważamy, że Anwil Włocławek wygra nawet, jeśli od końcowego wyniku odejmie się gospodarzom 10.5 pkt. Anwil wygrał ostatni bezpośredni mecz różnicą 11 punktów, a teraz dyspozycja Startu Lublin wygląda dużo gorzej, niż we wspomnianym przed momentem meczu z września tego roku.

Ponadto stawiamy zakłady na mecz Anwil Włocławek – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin na ponad 17.5 pkt. w wykonaniu Mathewsa z Anwilu Włocławek. W ostatnim meczu Anwilu rzucił on 19 punktów, a średnia z trzech ostatnich meczy to 18.33 pkt / spotkanie. Dodajmy, że w tym sezonie średnia meczowa Amerykanina wynosi powyżej 17.5 pkt. Przy nie najlepiej grającej defensywie Startu, Jonah Mathews powinien znów popisać się dobrą skutecznością, która zaowocuje powyżej 17.5 pkt na tablicy indywidualnych statystyk.

Sprawdź też typy na Bydgoszcz – Ostrów.

Anwil – Start Lublin transmisja na żywo

Mecz będzie transmitowany w telewizji. Anwil – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin transmisja od 17:30 na kanale Polsat Sport.

FAQ

  • Gdzie oglądać mecz Anwil – Start Lublin?

Polsat Sport od godziny 17:30. Transmisja dostępna będzie także za pośrednictwem internetowego serwisu Polsat Box Go.

  • Kto jest faworytem?

Za zdecydowanych faworytów uważani są koszykarze Anwilu Włocławek.