Brooklyn Nets – San Antonio Spurs typy, kursy i zapowiedź (3.01.2023)

Prezentujemy rewelacyjne Brooklyn Nets – San Antonio Spurs typy. Co warto wiedzieć przed tym pojedynkiem?

Brooklyn Nets – San Antonio Spurs typy i przewidywania

Uważamy, że wygraną w tym spotkaniu odnotuje zespół Brooklyn Nets. Ta drużyna w bieżącym sezonie notuje bardzo dobre rezultaty. Wymowne jest niewątpliwie to, że wygrała aż jedenaście ostatnich meczów w ramach rozgrywek NBA! Nikt nie jest w stanie powstrzymać Brooklyn Nets.

Brooklyn Nets - San Antonio Spurs typy

Podsuwamy też Brooklyn Nets – San Antonio Spurs typy, że pierwszą połowę wygra zespół przyjezdny. Takie przewidywania z pewnością można uznać za dość zaskakujące i nieoczywiste. Dlaczego postanowiliśmy zaryzykować taką prognozą? Na uwadze mamy to, że drużyna San Antonio Spurs wygrywała premierową połowę w trzech z ostatnich pięciu pojedynków z Brooklyn Nets.

Przed meczem, który został zaplanowany na 3 stycznia 2023 roku, musimy również zerknąć na sytuację w tabelach. San Antonio Spurs to czternasta (przedostatnia) siła konferencji zachodniej. Na koncie tej drużyny widnieje tylko dwanaście zwycięstw. Poza tym ten zespół zgromadził aż 24 porażki.

Brooklyn Nets znajduje się na drugiej lokacie w tabeli konferencji wschodniej. Ta drużyna ma za sobą 36 meczów. 24 razy schodziła z parkietu ze zwycięstwami, a poza tym poniosła 12 niepowodzeń.

Brooklyn Nets – San Antonio Spurs bezpośrednie mecze

Jakie wyniki padały w ostatnich trzech spotkaniach tych dwóch drużyn? Poprzednio – 22 stycznia 2022 roku – wygrała ekipa Brooklyn Nets 117:102.

  • San Antonio Spurs – Brooklyn Nets 102:117
  • Brooklyn Nets – San Antonio Spurs 113:113 (121:119)
  • San Antonio Spurs – Brooklyn Nets 100:104

Wcześniej też triumfowali koszykarze Brooklyn Nets. Raz potrzebowali jednak dogrywki.

Gdzie oglądać Brooklyn Nets – San Antonio Spurs? Transmisja

Ten pojedynek został przewidziany na 3 stycznia 2023 roku. Zastanawiasz się, o której Brooklyn Nets – San Antonio Spurs? Początek o 1:30. Transmisja m.in. w Canal+ online oraz w zakładach bukmacherskich Betclic.

OGLĄDAJ TUTAJ