Cleveland Cavaliers – New York Knicks typy i kursy (NBA play-offs)

Pierwsze spotkanie tej serii było bardzo emocjonujące. Knicks odnieśli długo wyczekiwane zwycięstwo w Playoffach i wyszli na prowadzenie w rywalizacji. W artykule przedstawimy Wam nasze Cleveland Cavaliers – New York Knicks typy na drugą odsłonę pojedynku o awans do półfinałów konferencji wschodniej NBA. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco, zwłaszcza z perspektywy kibiców Cleveland, ponieważ w razie porażki będą podróżować do Nowego Jorku z bilansem 0-2.

Cleveland Cavaliers – New York Knicks typy i kursy bukmacherskie

W starciach Cleveland Cavaliers – New York Knicks kursy są dużo bardziej wyrównane niż w reszcie starć w konferencji wschodniej. Oba zespoły mają za sobą już pierwsze spotkanie, które dało nam obraz tego jak może wyglądać ta seria. Knicks otworzyli serię wygraną 101-97 po trzymającym w napięciu do samego końca spotkaniu. Świetnie w zespole z Nowego Jorku prezentował sią Jalen Brunson, który zdobył aż 27 punktów i rzucił rękawice Donovanowi Mitchellowi, o którym jeszcze wspomnimy w tym artykule. W nadchodzącym spotkaniu numer 2 w tej serii spodziewamy się odpowiedzi ze strony gospodarzy. Byli oni o włos od zwycięstwa w pierwszym spotkaniu ale zabrakło wsparcia dla Mitchella.

Cavaliers - Knicks typy
Icon Sport

W drugim meczu stawiamy na poprawę defensywy, lepsze zdobycze punktowe Garlanda oraz Mobley co finalnie powinno złożyć się na wygraną Cavaliers. Jednakże aby Cavs mogli liczyć na wygraną potrzebują kolejnego fantastycznego meczu Mitchella. Rzucający obrońcy w pierwszym spotkaniu rzucił 38 punktów a mimo to jego zespół i tak przegrał. Analizując nadchodzący mecz Cleveland Cavaliers – New York Knicks typy kierujemy w stronę kolejnego świetnego występu Mitchella. Naszym zdaniem zdobędzie on ponad 32 punkty, które przy większym wsparciu kolegów zagwarantują zwycięstwo. Pozwoliłoby to wybrać się do Nowego Jorku z bilansem 1-1, który zwiastowałby pasjonującą rywalizację w następnych spotkaniach.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Cleveland Cavaliers – New York Knicks? Transmisja i stream

Spotkanie odbędzie się 19.04.2023, o godzinie 01:30 w nocy z wtorku na środę. Niestety żadna polska telewizja nie planuje transmisji na żywo z tego spotkania. Nie musicie się jednak martwić. Wystarczy, ze zarejestrujecie konto w Superbecie i będzie mieli dostęp do streama ze spotkaniem. Rejestracja jest całkowicie darmowa.

OGLĄDAJ TUTAJ