Boston Celtics – Philadelphia 76ers typy i kursy | NBA play-offs

Rywalizacja Celtów z 76ers jest okrzyknięta najciekawszą w półfinałach konferencji wschodniej. Bardzo słusznie. Świadczy o tym chociażby fakt, że do wyłonienia zwycięzcy meczu numer 4 była potrzebna dogrywka, która zakończyła się celnym rzutem na wygraną Celtics lecz minimalnie po czasie. W artykule znajdziecie Boston Celtics – Philadelphia 76ers typy na spotkanie numer 5, które odbędzie się w Bostonie.

Boston Celtics – Philadelphia 76ers typy i kursy bukmacherskie

Seria w półfinale konferencji wschodniej przynosi nam fantastyczne emocje. Póki co ich zwieńczeniem było czwarte spotkanie, które podniosło z foteli nawet najbardziej wymagających widzów. Boston Celtics w końcówce meczu zaliczyli fantastyczną pogoń wracając z 16-punktowego deficytu i objęli prowadzenie 5 oczkami. Mimo to nie wystarczyło to do wygranej i wróceniem na swój parkiet z bilansem 3-1. Za sprawą Joela Embiida i Jamesa Hardena 76ers dowieźli zwycięstwo i ciągle są w grze o awans do finału konferencji. Nasze Boston Celtics – Philadelphia 76ers typy na mecz numer 5 to jednak spokojna wygrana gospodarzy. Celtics bardzo słabo weszli w spotkanie przez co musieli długo gonić swojego przeciwnika i niewiele im zabrakło aby pogoń była udana. W nadchodzącym spotkaniu w Bostonie Celtowie muszą być dużo bardzziej skoncentrowani i dobrze wejść w spotkanie żeby kontrolować je na przestrzeni 48 minut co powinno im dać łatwą drogę do zwycięstwa. Ta będzie również uzależniona od tego jak bardzo uda się ograniczyć Jamesa Hardena.

Celtics -76ers typy
Icon Sport

Brodacz zaliczył fantastyczne spotkanie w meczu numer 1 kiedy to w pojedynkę, bez Joela Embiida poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Jednakże w następnych dwóch spotkaniach nie notował już wybitnych statystyk punktowych i spodziewamy się, że w piątym starciu Celtics po raz kolejny skupią się na obronie Hardena. Będzie za to odpowiedzialny Marcus Smart, czyli zawodnik któremu zabrakło około 0.5 sekundy żeby dać swojej drużynie zwycięstwo w ostatnim meczu w Filadelfii. Boston Celtics – Philadelphia 76ers kursy również wskazują na to, że gospodarze są faworytami nadchodzącego spotkania. Dużą rolę w wygranej powinien odegrać Jaylen Brown, który potrafi przejąć rolę drugiej opcji zespołu zaraz za plecami Jasona Tatuma. Spodziewamy się, że ten zawodnik zdobędzie ponad 25 punktów i będzie jednym za autorów zwycięstwa Celtics.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Boston Celtics – Philadelphia 76ers? Transmisja i stream

Spotkanie numer 5 zostanie rozegrane we wtorkową noc z 9 na 10 maja o godzinie 01:30 naszego czasu. Aktualnie żadna polska telewizja nie przewiduje transmisji z tego spotkania. Stream z meczu będzie dostępny na Superbecie. Aby uzyskać do niego dostęp wystarczy zarejestrować konto. Jest to operacja całkowicie bezpłatna.

OGLĄDAJ TUTAJ