Atlanta Hawks – Boston Celtics typy i kursy (NBA play-offs)

Mamy już za sobą dwa spotkania we wspomnianej rywalizacji. Oba mecze gładko padły łupem Celtów i zanosi się na to, że podobnie będzie w meczu numer 3. Mimo tego, że teraz na dwa spotkania przenosimy się do Atlanty to nasze Atlanta Hawks – Boston Celtics typy nadal będziemy kierować w stronę Celtics. Są w naszej opinii dużo lepszym zespołem, który będzie chciał szybko zamknąć serię.

Atlanta Hawks – Boston Celtics typy i kursy bukmacherskie

Pierwsze dwa spotkania w rywalizacji Hawks z Celtics przebiegły zgodnie z planem. Ówcześni gospodarze w obu meczach odnieśli łatwo i spodziewane zwycięstwo. Podobnie powinno być również w trakcie trzeciej potyczyki na co wskazują Atlanta Hawks – Boston Celtics kursy oferowane przez bukmacherów. Według analityków to ponownie Celtowie powinni odnieść zwycięstwo i w naszej opinii dokładnie tak się stanie. Dlatego też nasze Atlanta Hawks – Boston Celtics typy kierujemy w stronę gości.

Hawks vs Celtics typy
Icon Sport

Celtowie w pierwszych dwóch spotkaniach pokazali dokładnie to czego oczekiwali wszyscy obserwatorzy. Byli zespołem lepszym po obu stronach piłki a gdy tylko Hawks mieli lepszy moment w spotkaniu to szybko wracali do meczu. Wydaje się również, że Boston to drużyna która nie straci koncentracji i będzie im zależało aby jak najszybciej zamknąć serię i przygotowywać się do następnej. Na pewno graczem, który nie będzie chciał przedłużać rywalizacji jest Marcus Smart. Rzucający obrońca będzie brał grę na siebie i naszym zdaniem zdobędzie ponad 11.5 pkt.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Atlanta Hawks – Boston Celtics? Transmisja i stream

Spotkanie niestety nie będzie dostępne do obejrzenia w polskiej telewizji. Canal+ posiadający prawa do transmisji z meczów NBA nie zdecydował się na przekaz z Atlanty. Nic straconego dla fanów NBA. Pojedynek Atlanta Hawks vs Boston Celtics możecie obejrzeć na Fortunie. Wystarczy jedynie za darmo zarejestrować swoje konto i możemy cieszyć się streamem z trzeciego meczu serii w konferencji wschodniej.

OGLĄDAJ TUTAJ