Miami Heat – New York Knicks typy i kursy | NBA play-offs

Heat opromienieni pokonaniem w pierwszej rundzie Playoffs głównych kandydatów do wygrania mistrzostwa NBA – Milwaukee Bucks zmierzają pewnym krokiem do finałów konferencji wschodniej. W rywalizacji z Knicks prowadzą po 3 meczach z bilansem 2-1 i nic nie wskazuje na to żeby mieli się zatrzymać. W artykule poznacie nasze Miami Heat – New York Knicks typy na kolejne spotkanie w tej serii.

Miami Heat – New York Knicks typy i kursy bukmacherski

Pomimo tego jak wygląda ta seria bukmacherzy nadal uważają, że Żary są tylko niewielkimi faworytami nadchodzącego spotkania numer 4. Świadczą o tymMiami Heat – New York Knicks kursy, które wskazują że szanse Knicks na odzyskanie przewagi parkietu w nadchodzącym spotkaniu nie są wcale tak małe jak mogłoby się wydawać. W naszej opinii jednak są one zdecydowanie niższe. Nasze Miami Heat – New York Knicks typy kierujemy bardzo pewnie w stronę gospodarzy, którzy póki co pokazują w rywalizacji z Knicks swoją wyższość po obu stronach parkietu.

Heat - Knicks typy
Icon Sport

Ekipa z Miami jest prowadzona przez Jimmy'ego Butlera, który co mecz udowadnia że nie bez powodu mówi się o tym iż najlepsza wersja Jimmy'ego Butlera to odsłona playoffowa. Idąc tym tropem i dowodami, które Butler pokazuje nam na boisku idzie w typ, że niski skrzydłowy Heat zdobędzie ponad 30 punktów. W meczu numer trzy brakło mu tylko dwóch oczek żeby osiągnać tą linię i pewnie zrobiłby to gdyby nie fakt, że gospodarze prowadzili w spotkaniu bardzo wysoko i nie musiał on forsować sił. Zakładamy, że drugi mecz w Miami będzie bardziej wyrównany co zmusił Butlera do wzięcia większej odpowiedzialności na swoje barki. Finalnie jednak Żary będą wybierać się do Nowego Jorku z prowadzeniem 3-1 w serii i otwartą drogą do finałów konferencji wschodniej.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Miami Heat – New York Knicks? Transmisja i stream

Spotkanie odbędzie się w nocy z poniedziałku na wtorek o godzinie 01:30 polskiego czasu. Niestety na ten moment nie jest przewidziana transmisja na żywo w polskiej telewizji. Stream ze spotkania będziecie mogli jednak zobaczyć na stronie Betclica. Aby uzyskać do niego dostęp wystarczy jedynie zarejestrować konto gracz. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

OGLĄDAJ TUTAJ