Kalendarz kibica na weekend (23-24 marca)

Kalendarz kibica na weekend (23-24 marca)

Czwarty tydzień marca to początek rundy wiosennej rozgrywek IV ligi lubelskiej. A co jeszcze przed nami? Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem wydarzeń sportowych. 

SOBOTA

KOSZYKÓWKA

Widzew Łódź – Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin o godzinie 16:30 (Energa Basket Liga Kobiet)
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski – TBV Start II Lublin o godzinie 17:00 (II liga, faza play-off)

PIŁKA NOŻNA

AZS Wrocław – AZS PSW Biała Podlaska o godzinie 11:00 (Ekstraliga kobiet)
BKS Lublin – Stal Mielec o godzinie 13:30 (Centralna Liga Juniorów U17)
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa o godzinie 14:00 (III liga, grupa IV)
Łada 1945 Biłgoraj – Kłos Chełm o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Hetman Zamość – Orlęta Łuków o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Wisła Puławy – Hutnik Kraków o godzinie 15:00 (III liga grupa IV )
Avia Świdnik – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski o godzinie 15:00 (III liga grupa IV)
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów o godzinie 15:00 (III liga, grupa IV)
Spartakus Daleszyce – Stal Kraśnik o godzinie 15:00 (III liga, grupa IV)
Wiślanie Jaśkowice – Chełmianka Chełm o godzinie 15:00 (III liga, grupy IV)
Lublinianka – Powiślak Końskowola o godzinie 15:00 (IV liga lubelska)
Start Krasnystaw – Lewart Lubartów o godzinie 15:00 (IV liga lubelska)
Cracovia – Motor Lublin o godzinie 15:00 (Centralna Liga Juniorów U17)
Soła Oświęcim – Motor Lublin o godzinie 15:30 (III liga grupa IV)
Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna o godzinie 17:00 (II liga)

PIŁKA RĘCZNA

KS Warszawianka – UKS Olimpia Biała Podlaska o godzinie 13:30 (II liga mężczyzn, grupa III niemistrzowska)
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Padwa Zamość o godzinie 17:00 (I liga mężczyzn, grupa C)
Bestios Białystok – AZS UMCS Lublin o godzinie 17:00 (II liga mężczyzn, grupa III niemistrzowska)
SPR Handball Płock – Azoty II Puławy o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa III mistrzowska)
GOG Svendborg – Azoty Puławy o godzinie 18:45 (Puchar EHF)

SIATKÓWKA

Karpaty PWSZ Krosno Glass – Avia Świdnik o godzinie 17:00 (II liga, II runda fazy play-off)
Arka Wojsławice – TSS Kudłaty Tomaszów Lubelski o godzinie 17:00 (III liga mężczyzn)
Cisy Nałęczów – MKS Kraśnik o godzinie 17:00 (III liga mężczyzn)
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec – LUK Politechnika Lublin o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, II runda fazy play-off)
Seven Tempo Chełm – Powiślak Końskowola o godzinie 18:00 (III liga mężczyzn)
AZS AWF Biała Podlaska – KS CKFiS Bełżyce o godzinie 18:00 (III liga mężczyzn)
LUK AZS UMCS Lublin – MKS San-Pajda Jarosław o godzinie 19:00 (II liga kobiet, II runda fazy play-off)


NIEDZIELA

KOSZYKÓWKA

TBV Start Lublin – Arka Gdynia o godzinie 12:30 (Energa Basket Liga)
ŁKS AZS UŁ SG Łódź – U!NB AZS UMCS Lublin o godzinie 15:00 (II liga, faza play-off)

PIŁKA NOŻNA

Górnik II Łęczna – Huczwa Tyszowce o godzinie 11:00 (IV liga lubelska)
Motor Lublin – Śląsk Wrocław o godzinie 12:00 (Centralna Liga Juniorów)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polesie Kock o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Kryształ Werbkowice – MKS Ryki o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Włodawianka Włodawa – Victoria Żmudź o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)

PIŁKA RĘCZNA

Orlen Wisła II Płock – AZS AWF Biała Podlaska o godzinie 18:45 (I liga mężczyzn, grupa C)

SIATKÓWKA

LUK AZS UMCS Lublin – MKS San-Pajda Jarosław o godzinie 11:30 (II liga kobiet, II runda fazy play-off) – tylko w przypadku zwycięstwa gospodarzy w sobotnim meczu
Karpaty PWSZ Krosno Glass – Avia Świdnik o godzinie 16:00 (II liga, II runda fazy play-off) – tylko w przypadku zwycięstwa gospodarzy w sobotnim meczu
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec – LUK Politechnika Lublin o godzinie 17:00 (II liga mężczyzn, II runda fazy play-off) – tylko w przypadku zwycięstwa gospodarzy w sobotnim meczu.