New York Knicks – Cleveland Cavaliers typy i kursy (NBA play-offs)

Jedna z najbardziej wyrównanych serii playoffów NBA po pierwszych dwóch spotkaniach w Cleveland przenosi się do Nowego Jorku. Aktualny bilans rywalizacji do czterech wygranych to 1-1 i bardzo prawdopodobne że Nowy Jork również opuścimy z remisem. Po świetnym drugim meczu w wykonaniu Cavs nasze New York Knicks – Cleveland Cavaliers typy będziemy kierowali w ich stronę.

New York Knicks – Cleveland Cavaliers typy i kursy

Po pierwszym spotkaniu, które padły łupem gości Cavaliers musieli odpowiedzieć wygraną, ponieważ wyjazd do Nowego Jorku przy stanie 0-2 byłby dla nich praktycznie końcem rywalizacji. Co prawda stracili oni przewagę własnego parkietu w meczu nr 1 jednakże świetnie odpowiedzieli w drugim starciu. Biorąc to pod uwagę nie ma się co dziwić, że New York Knicks – Cleveland Cavaliers kursy są tak bardzo wyrównane. Knicks są minimalnym faworytem trzeciej odsłony rywalizacji ale można to zrzucić na fakt iż grają u siebie.

Knicks - Cavaliers typy
Icon Sport

Patrząc na to jak wyglądał mecz numer 3 i potencjały obu zespołów nasze New York Knicks – Cleveland Cavaliers typy kierujemy w stronę gości, którzy zrobią wszystko co w ich mocy aby jak najszybciej odzyskać przewagę własnego parkietu, która w serii do czterech wygranych jest bardzo ważna. Na pewno olbrzymią rolę w potencjalnej wygranej Cavs będzie musiał odegrać Donovan Mitchell. Rzucający obrońca świetnie spisał się w 1. meczu, który Cavs przegrali. Dużo dyskretniej zagrał w meczu nr 2 ale wtedy za stery chwycił Darius Garland i ewidentnie Mitchell oddał piłkę dużo lepiej dysponowanemu koledze. Wydaje się jednak, że była to sytuacja jednorazowa i będzie on musiał wrócić do bycia najlepiej punktującym zawodnikiem swojego zespołu, dlatego też stawiamy że zdobędzie co najmniej 30 pkt w meczu.

Kiedy, o której i gdzie oglądać New York Knicks – Cleveland Cavaliers? Transmisja i stream

Spotkania z meczów NBA są dostępne na sportowych antenach Canal+. Niestety stacja nie przewiduje przekazu z meczu Knicks vs Cavs. Streamem z meczem będzie dostępny na stronie Superbet. Aby uzyskać do niego dostęp wystarczy jedynie zarejestrować za darmo konto.

OGLĄDAJ TUTAJ