New York Knicks – Miami Heat typy i kursy | NBA play-offs

Pierwszy mecz serii padł łupem Miami Heat, co pozbawiło gospodarzy przewagi własnego parkietu. Biorąc pod uwagę jak ważny jest to czynnik przy potencjalnym meczu numer 7, Knicks nie mogą sobie pozwolić na wpadkę przed własną publicznością w drugim spotkaniu. W artykule przedstawimy Wam nasze New York Knicks – Miami Heat typy na nadchodzący mecz półfinału konferencji wschodniej.

New York Knicks – Miami Heat typy i kursy bukmacherskie

Spotkania numer dwa bardzo często są kluczowe dla rywalizacji o awans do następnej rundy w danej serii. Nie inaczej będzie nadchodzącej nocy w Nowym Jorku. Heat wygrywając pierwszy mecz przejęli przewagę parkietu, która może być kluczowa na drodze do awansu do finałów. Naszym zdaniem będzie to jednak wyrównana seria i New York Knicks – Miami Heat typy skierujemy w stronę wygranej gospodarzy oraz kolejnego, bardzo dobrego występu RJ Barretta. Rzucający obrońca Knicks w pierwszym spotkaniu rzucił 26 punktów i był liderem punktowym swojego zespołu. New York Knicks – Miami Heat kursy, również zakładają wygraną zespołu z Nowego Jorku.

Knicks - Heat typy
Icon Sport

Kurs na ich wygraną to 1.4 i w naszej opinii w pełni odzwierciedla szansę obu zespołów na wygraną w tym meczu. Analitycy ustawili również linię punktową na RJ Barretta, to wynosi 21.5 pkt co naszym zdaniem jest wartością zbyt niską i zostanie ponownie pokryta bez większych problemów. Jeśli Knicks myślą o wygranej to muszą liczyć na solidny występ dwóch swoich obwodowych graczy – wspomnianego Barretta oraz Jalena Brunsona. Ponadto kluczową rolę na tablicach będzie miał Mitchell Robinson. Center Knicks to świetny rim protector oraz zbierający i musi to udowodnić aby zdominować strefę podkoszową. Jest to bardzo ważne, ponieważ Heat mieli z tym olbrzymie problemy w Play-inach kiedy to ulegli Atlancie Hawks, którzy mieli sporo ponowień akcji za sprawą atletycznych środkowych – Onyece Okongwu oraz Clintowi Capeli.

Kiedy, o której i gdzie oglądać New York Knicks – Miami Heat? Transmisja i stream

Spotkanie odbędzie się w nocy z wtorku na środę 02/03.05 o godzinie 01:30 naszego czasu. Niestety na ten moment w polskiej telewizji nie jest zaplanowana transmisja z tego spotkania. Nie martwcie się jednak, są inne metody żeby zobaczyć drugi mecz pomiędzy Knicks a Heat. Jedną z nich jest założenie konta na superbecie. Otrzymacie wtedy dostęp do streama z meczem, rejestracja jest całkowicie darmowa.|

OGLĄDAJ TUTAJ