Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies typy i kursy | NBA play-offs

Historia tegorocznych playoffs układa się naprawdę bardzo ciekawie już od pierwszej rundy. Przykładem tego jest rywalizacja pomiędzy Lakers a Grizzlies. Poza wyrównaną rywalizacją na parkiecie jesteśmy również świadkami sporów poza nim. Podgrzewa to atmosferę serii, która powoli zbliża się do rozstrzygnięcia. W artykule znajdziecie nasze Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies typy na mecz numer 6, który zapowiada się pasjonująco.

Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies Kings typy i kursy (29.04.2023)

Dotychczas seria jest bardzo wyrównana o czym świadczy stan rywalizacji – 3:2 na korzyść Lakers. Nie spodziewamy się żeby sytuacja miała zmienić się w meczu numer sześć. Nasze Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies typy kierujemy zatem w stronę dodatniego handicapu na korzyść gości. Nawet gdyby popularne Miśki miały polec i odpaść w pierwszej rundzie playoffs to w naszej opinii mecz będzie na tyle wyrównany, że różnica na korzyść Lakers nie będzie większa niż 7 punktów. Jednakże nie wydaje nam się żeby ta seria miała swój koniec już w Los Angeles.

Lakers - Grizzlies typy
Icon Sport

Grizzlies w ostatnim meczu wyglądali świetnie, bardzo dobrze prezentuje się zwłaszcza Desmond Bane, który jest fantastycznym strzelcem i z łatwością wykorzystuje pozycje rzutowe wykreowane przez partnerów. Jeśli dołożymy do tego rewelacyjnego Ja Moranta i Jarena Jacksona Jra, który walczy na tablicach jak może i jest świetnym rim protectorem to widzimy spore szansę na powrót do Memphis na mecz numer siedem. Co prawda Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies kursy bukmacherskie sugerują, że to Lakers są faworytem nadchodzącego meczu lecz nie zgadzamy się z analitykami i idziemy w stronę underdoga. Pamiętać należy, że liderami Lakers są 38-letni LeBron James, który wyglądał w meczu nr 5 bardzo przeciętnie oraz Anthony Davis, fantastyczny gracz lecz o wątpliwym zdrowiu co w każdej chwili moze dać o sobie znać.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies? Transmisja i stream

Za transmisję meczów w polskiej telewizji odpowiedzialny jest Canal+. Niestety aktualnie próżno szukać tego spotkania w ich ramówce zatem trzeba poszukać alternatywy. Jedną z nich jest rejestracja konta na Fortunie w wyniku czego otrzymamy dostęp do streama online ze spotkania Lakers vs Grizzlies. Rejestracja konta jest całkowicie darmowa. Mecz już 29 kwietnia, o godzinie 04:30 czasu polskiego.

OGLĄDAJ TUTAJ