Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers typy i kursy | NBA play-offs

Pierwsze dwa spotkania w tej rywalizacji nie przyniosły praktycznie żadnych emocji. Prawie wszystkie wszystkie Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers typy zakładały spokojną wygraną Filadelfijczyków 4-0 lub 4-1. Póki co wszystko idzie zgodnie z planem i nic nie wskazuje na to żeby sytuacja miała ulec zmianie.

Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers typy i kursy

Biorąc pod uwagę przebieg pierwszych dwóch spotkań nie ma się co dziwić, że ponownie 76ers są faworytem bukmacherów. Spodziewaliśmy się jednak, że Brooklyn Nets – Philadelphia kursy będą zdecydowanie bardziej faworyzować 76ers. Kurs na poziomie 1.51 na wygraną gości jest w naszej ocenie bardzo atrakcyjny. Kontrolowali oni w pełnie pierwsze dwa spotkania i zwycięstwo w żadnym z domowych meczów nie było zagrożone choćby przez chwilę. Filadelfijczycy nie potrzebowali do tego angażować w znaczącym stopniu swoich liderów – Jamesa Hardena oraz Joela Embiid. W drugim spotkaniu fantastycznie spisywał się Tyrese Maxey, który dostarczył ponad 30 punktów dla swojego zespołu.

Nets - 76ers typy
Icon Sport

Nasze Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers typy kierujemy również na kolejny świetny występ rzucającego obrońcy. Maxey będzie miał okazję zdobywać dużo punktów ze względu na fakt, że James Harden bardziej skupiony jest na kreowaniu gry partnerom aniżeli zdobywanie punktów. Do tego dochodzi fakt, że Nets nie mają dobrego obrońcy, który będzie w stanie ograniczyć Maxeya. Nie jest to łatwe, ponieważ Tyrese dysponuje zarówno bardzo dobrym rzutem z dystansu jak i świetnymi penetracjami pod kosz, które są jego główną drogą do zdobywania punktów. Podsumowując, widzimy w trzecim meczu kolejną wygraną 76ers, którzy mają w tej serii pod kontrolą. Dopiero w potencjalnie czwartym meczu będziemy się zastanawiać czy Nets są w stanie urwać chociaż jeden mecz, w grę może również wchodzić odpoczynek dla gwiazd 76ers.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers? Transmisja i stream

Spotkanie zostanie rozegrane o 01:30 21 kwietnia. Transmisję będzie mogli obejrzeć np. w Betclicu, aby to zrobić należy zarejestrować darmowe konto. Na ten moment spotkanie nie jest uwzględnione w ramówce Canal+, który dysponuje prawami telewizyjnymi do pokazywania NBA w Polsce.

OGLĄDAJ TUTAJ