Denver Nuggets – Los Angeles Lakers typy i kursy (17.05.2023)

W nadchodzącą noc z wtorku na środę o 02:30 rozpoczynamy rywalizację w finałach konferencji zachodniej NBA. W artykule poznacie nasze Denver Nuggets – Los Angeles Lakers typy na spotkanie numer 1, które zapowiada się bardzo ciekawie po tym jak oba zespoły zaprezentowały się w półfinałach. Prawdziwą wisienką na torcie powinna być rywalizacja podkoszowa pomiędzy Nikolą Jokiciem oraz Anthonym Davisem, którzy są wymieniani wśród pięciu najlepszych graczy w playoffach.

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers typy i kursy bukmacherskie

Pierwsze spotkania mają to do siebie, że bardzo często są pewnego rodzaju rozpoznaniem w boju. W finałąch konferencji również tak jest choć stawka oczywiście znacząco rośnie. Fakt, że spotkanie będzie rozegrane w stanie Kolorado jest bardzo dużym atutem Denver Nuggets. Ekipa gospodarzy jest przyzwyczajona do grania na wysokości czego nie można powiedzieć o przyjezdnych. Do tego należy również pamiętać, że zwycięzcy sezonu regularnego na zachodzie mieli jeden dzień dłużej odpoczynku od drużyny z miasta aniołów. Między innymi dlatego też Denver Nuggets – Los Angeles Lakers kursy faworyzują gospodarzy i my się z tą opinią zgadzamy.

Nuggets Lakers typy
Icon Sport

Nuggets mają za sobą również wiele aspektów sportowych. Mowa tutaj głównie o fantastycznej dyspozycji Nikoli Jokicia. Ale o dziwo, tym razem nie będziemy mówić jedynie o punktach, które dostarcza dla swojego zespołu. O te będzie trudniej, ponieważ na przeciwko niego stanie Davis, jeden z najbardziej elitarnych obrońców w lidze. Serb będzie zatem miał okazję do częstszego dzielenia się piłką ze swoimi partnerami. Korzystać na tym powinni głównie graczem obwodowi, na przykład Jamal Murray, Michael Porter Jr. czy Kentavious Caldwell Pope. W stronę tego ostatniego kierujemy również swoje Denver Nuggets – Los Angeles Lakers. Uważamy, że KCP zdobędzie co najmniej 10 punktów. Jest to były gracz Lakers, wiec na pewno będzie miał coś do udowodnienia. Często będzie broniony przez LeBrona, który lubi odpuścić krycie, zwłaszcza na obwodzie a rzut dystansowy to bardzo duży atut zawodnika z Denver.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Denver Nuggets – Los Angeles Lakers? Transmisja i stream

Spotkanie odbędzie się w nocy z wtorku na środę o godzinie 02:30. Transmisja z tego meczu będzie dostępna na antenie Canal+Sport. Gdy nie posiadacie dostępu do tego kanału to nic straconego. Stream z meczu będzie dostępny na stronie Superbetu. Aby uzyskać do niego dostęp należy dokonać rejestracji, która jest całkowicie bezpłatna.

OGLĄDAJ TUTAJ