Denver Nuggets – Phoenix Suns typy i kursy | NBA play-offs

Zgodnie z oczekiwaniami Suns zdołali wygrać na swoim parkiecie dwa spotkania i wyrównać stan rywalizacji w serii do 2-2. Spotkanie numer 4 rozstrzygało się do ostatnich minut. Emocje był na tyle duże, że Nikola Jokić miał nawet starcie z siedzącym na trybunach właścicielem Suns. W artykule znajdziecie nasze Denver Nuggets – Phoenix Suns typy dotyczące starcia numer 5, które odbędzie się w Kolorado.

Denver Nuggets – Phoenix Suns typy i kursy bukmacherskie

Suns nadal muszą sobie radzić w serii bez Chrisa Paula. Na ten moment źródła związane z ligą nie są pewne czy doświadczony rozgrywający będzie w stanie powrócić do rywalizacji w meczu numer 5. Mimo tego ekipa z Phoenix radziła sobie pod jego nieobecność bardzo dobrze. Więcej piłki w rękach miał Devin Booker, który wcielił się w rolę kreatora gry. Poza tym, że dzielił się piłką z kolegami to razem z Kevinem Durantem prowadzili zespół do zwycięstwa za sprawą swoich wysokich zdobyczy punktów. Nasze Denver Nuggets – Phoenix Suns typy na nadchodzące spotkanie zakłądają jednak, że tym razem nie wystarczy to do zwycięstwa. w Phoenix fantastycznie zaprezentował się Nikola Jokić. Serbski center zdobył blisko 50 punktów lecz nie wystarczyło to do zwycięstwa. Niewątpliwie Jokić będzie potrzebował większego wsparcia ze strony partnerów. Oczywiście swoje punkty dorzuci rozgrywający – Jamal Murray.

Nuggets - Suns typy
Icon Sport

Denver Nuggets – Phoenix Suns kursy sugerują, że jeśli to się stanie to gospodarze odniosą pewne zwycięstwo. Przychylamy się do tej opinii, zwłaszcza że stawiamy również na to że do dorobku drużyny sporo dołoży Michael Porter Jr. Naszym daniem niski skrzydłowy Nuggets w meczu domowym zdobędzie ponad 20 punktów. Porter to gracz, który gdy znajdzie swój rytm gry jest w stanie zdobywać punkty seryjnie i trudno go zatrzymać. Zadanie ma trudno, ponieważ będzie go bronił Kevin Durant jednakże widzimy tutaj możliwości na wymuszanie przekazania krycia i grania 1 na 1 z DeAndre Aytonem co powinno być dla niego bardzo korzystne.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Denver Nuggets – Phoenix Suns? Transmisja i stream

Spotkanie odbędzie się w nocy z 9 na 10 maja o godzinie 04:00 polskiego czasu. Niestety, Canal+ posiadający prawa do pokazywania NBA w naszym kraju nie przewiduje transmisji z tego meczu. Nie martwcie się jednak, mamy dla Was alternatywę. Stream z meczu będzie dostępny w Betclicu. Aby uzyskać do niego dostęp należy zarejestrować konto gracza co jest całkowicie darmowe.

OGLĄDAJ TUTAJ