Phoenix Suns – Los Angeles Clippers typy i kursy | NBA play-offs

Po pierwszym spotkaniu w tej rywalizacji zapowiadało się na olbrzymie emocje na przestrzeni całej serii. Niestety dla zespołu z Los Angeles kluczową rolę w tej serii odegrały kontuzje. Do nieobecnej gwiazdy Clippers – Paula George'a dołączył Kawhi Leonard z urazem kolana. Nie zostało zatem nic innego jak kierować Phoenix Suns – Los Angeles Clippers typy w stronę Słońc i zakończenia rywalizacji wynikiem 4-1.

Phoenix Suns – Los Angeles Clippers typy i kursy bukmacherskie

Rywalizacja w tej serii zaczęła się bardzo interesująco. Clippers byli w stanie wygrać pierwszy mecz w Phoenix co wielu fanom pozwoliło uwierzyć, że Kawhi Leonard wrócił na swój najwyższy poziom i będzie w stanie poprowadzić zespół z LA do półfinałów konferencji. Niestety, bańka bardzo szybko prysła ponieważ okazało się że lider Clippers wygrana okupił kontuzją kolana, która wyklucza go z dalszych meczów. Sytuacja uległa więc zmianie i Phoenix Suns – Los Angeles Clippers kursy jednoznacznie wskazują na wygraną gospodarzy i zakończenie serii 4-1. Nie ma się co dziwić, przewaga talentu po stronie zespołu z Phoenix jest olbrzymia.

Suns - Clippers typy
Icon Sport

Mają oni w składzie Kevina Duranta, Chrisa Paula czy fantastycznego w tej rywalizacji Devina Bookera. Phoenix Suns – Los Angeles Clippers typy opieramy na przekonaniu, że drużyna z Los Angeles nie ma czego przeciwstawić w ofensywie przeciwko takiej sile ognia. Poza wysoką wygraną i typem na różnicę wyższą niż 10 punktów na korzyść Słońc kierujemy również swój wzrok w stronę całkowitej liczby punktów w meczu. W naszej opinii będzie to zamknięty mecz. Clippers nadal są zespołem, który bardzo dobrze broni. To samo można powiedzieć o Suns, którzy imponowali w kluczowych momentach defensywą, zwłaszcza Devin Bookers. Stawiamy zatem na to, że w spotkaniu numer 5 padnie mniej niż 229 punktów.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Phoenix Suns – Los Angeles Clippers? Transmisja i stream

Mecz zostanie rozegrany o 04:00 czasu polskie w nocy z wtorku na środę (25/26.04). Niestety, nie jest przewidziana transmisja telewizyjna na antenach Canal+. Fani NBA będą mogli obejrzeć spotkanie na streami oferowanym przez Fortunę. Aby uzyskać do niego dostęp potrzebna jest rejestracja konta, która jest w 100% darmowa.

OGLĄDAJ TUTAJ