Sacramento Kings – Golden State Warriors typy i kursy (NBA play-offs)

Sacramento Kings są rewelacją obecnego sezonu regularnego. Trener Mike Brown jest głównym faworytem do wygrania nagrody trenera roku po tym jak znacząco drużyna poprawiła się w obecnych rozgrywkach w porównaniu do poprzedniej kampanii. Na osobnym biegunie są Warriors, aktualni mistrzowie. W artykule znajdziecie nasze Sacramento Kings – Golden State Warriors typy.

Sacramento Kings – Golden State Warriors typy i kursy bukmacherskie

Seria pomiędzy oboma zespołami na papierze wygląda na bardzo wyrównaną i być może o jej wyniku zadecyduje aż siedem spotkań. Nic zatem dziwnego, że Sacramento Kings – Golden State Warriors kurs są bardzo wyrównane, zwłaszcza na pierwsze spotkanie gdzie bukmacherzy rozkładają szanse 50/50. W naszej opinii to jednak aktualni mistrzowie NBA są faworytem tej serii, pomimo tego że zakończyli sezon ze zdecydowanie gorszym bilansem. GSW w sezonie regularnym borykali się ze sporymi problemami zdrowotnymi swoich gwiazd. Na szczęście dla nich, przed rozpoczęciem playoffs wszyscy liderzy są zdrowi, do gry wróci również Andrew Wiggins.

Sacramento Kings - Golden State Warriors typy
Icon Sport

Biorąc to pod uwagę nasze Sacramento Kings – Golden State Warriors typy kierujemy w stronę Wojowników. O pewności swojej wyższości nad rywalem mogą świadczyć wypowiedzi Draymonda Greena, który jest przekonany że Warriors pokonają rywali a najbardziej zadowolony jest z tego, że drużyna nie będzie musiała daleko podróżować na wyjazdu. Wypowiedź delikatnie lekceważąca przeciwnika ale pokazująca z jakiej pozycji oba zespoły będą zaczynały serię, w której miejsce w sezonie regularnym nie będzie miało znaczenia. W zespole Kings największą nadzieją na wygrywanie spotkań jest świetna gra w ataku, prowadzona przez Foxa. Rozgrywający Sacramento jest najlepszym graczem NBA w tzw. “clutch”, czyli w ostatnich posiadaniach w meczu gdy wynik jest na styku. Gdyby Kings udało się doprowadzić do zaciętej końcówki to będą mogli liczyć na swojego lidera.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Sacramento Kings – Golden State Warriors? Transmisja i stream

Spotkanie będzie rozgrywane z soboty na niedzielę o godzinie 02:30 czasu polskiego (noc z 15 na 16 kwietnia). Niestety na chwilę obecną brak informacji o transmisji meczu w polskiej telewizji. Jednakże polscy fani NBA nie mają się co martwić. Stream z meczu będzie dostępny w Fortunie, wystarczy jedynie zarejestrować za darmo konto i możemy cieszyć się rywalizacją Warriors z Kings.

OGLĄDAJ TUTAJ