Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Czarni Słupsk typy | 30.12

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Czarni Słupsk typy | 30.12

Pogrążeni w kryzysie lublinianie podejmą znajdujących się w dobrej formie Czarnych Słupsk. Czy w Hali Globus zdarzy się cud?

Start Lublin – Czarni Słupsk typy bukmacherskie

Przygotowaliśmy dla naszych czytelników dwa typy, obfitujące w ciekawe kursy.

Start Lublin Czarni Słupsk typy

Czy Polski Cukier Pszczółka Start Lublin dokona wręcz niemożliwego?

Koszykarze z Lublina kompletnie nie radzą sobie w Energa Basket Lidze. W tabeli zajmują przedostatnie miejsce, z takim samym dorobkiem punktowym, co ostatni GTK Gliwice. Ostatnie mecze lublinian to czarna seria porażek. Start nie wygrał sześciu kolejnych spotkań, a jego najbliżsi rywale – Czarni Słupsk mają za sobą serię trzech zwycięstw z rzędu. Trudno więc o optymizm.

Z naszej strony stawiamy na Start Lublin – Czarni Słupsk typy na wygraną gości oraz to, że zostanie rzuconych łącznie powyżej 159.5 pkt. Czarni wygrali wrześniowy mecz ze Startem na własnym parkiecie 66:62. Zwyciężali też w 3 z 4 ostatnich bezpośrednich spotkań. Słupszczanie powinni być niesieni trzema zwycięstwami z rzędu w ostatnich meczach, a Polski Cukier Pszczółka Start Lublin, co tu dużo ukrywać, przegrywał z ekipami znacznie niżej notowanymi, niż zajmujący trzecie miejsce w Energa Basket Lidze Czarni. Dodatkowo, w dwóch z trzech ostatnich meczów lublinian rzuconych zostało co najmniej 160 punktów. Tym razem spodziewamy się również wysokiego wyniku i rozstrzygnięcia meczu na korzyść drużyny przyjezdnej.

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Czarni Słupsk transmisja

Mecz rozpocznie się 30 grudnia 2021 roku, o godzinie 17:30. Transmitowany będzie na antenie Polsat Sport Extra. Jeśli nie masz tego kanału w swoim abonamencie, możesz wykupić dostęp do spotkania na platformie Polsat Box Go w internecie.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Zakłady bukmacherskie wskazują na Czarnych Słupsk.

  • Kiedy grali po raz ostatni i jaki był wynik?

Czarni grali ze Startem we wrześniu tego roku i wygrali 66:62. Było to 3 zwycięstwo w 4 ostatnich bezpośrednich meczach.