Golden State Warriors – Sacramento Kings typy i kursy | NBA play-offs

Jedna z najbardziej zaciętych serii w pierwszej rundzie fazy playoffs wkracza w decydującą fazę. Po rozegraniu pięciu spotkań ekipa z San Francisco prowadzi w rywalizacji z bilansem 3-2. W artykule podamy nasze Golden State Warriors – Sacramento Kings typy na mecz numer 6. Zapowiada się on niezwykle pasjonująco, ponieważ Kings są pod ścianą i mogą zakończyć sezon już w pierwszej rundzie co byłoby rozczarowaniem po świetnym sezonie regularnym.

Golden State Warriors – Sacramento Kings typy i kursy (29.04.2023)

Z poprzednich pięciu spotkań rozgrywanych pomiędzy tymi zespołami tylko jedno zakończyło się dwucyfrowym zwycięstwem jednej ze stron. Był to mecz numer 3, w którym GSW na swoim parkiecie pokonało rywali z Sacramento wynikiem 114-97. Golden State Warriors – Sacramento Kings kursy wskazują na to, że analitycy spodziewają się podobnego rezultatu w starciu numer sześć. Jednym z czynników, który wskazuje taką optykę jest na pewno, fakt ze Warriors są na fali trzech wygranych meczów z rzędu po tym jak przegrali pierwsze dwa mecze w Sacramento. Nie będziemy tutaj wymyślać kwadratury koło.

Warriors - Kings typy
Icon Sport

Nasze Golden State Warriors – Sacramento Kings typy również kierujemy w stronę gospodarzy. Naszym zdaniem Warriors zamkną serię wynikiem 4-2 po wyrównanym spotkaniu, prawdopodobnie różnica na ich korzyść ponownie będzie mniejsza niż 10 punktów zatem kierujemy się w stronę czystej wygranej i niskiego handicapu -4.5pkt. Bardzo istotną rolę w meczu będzie miał do odegrania Steph Curry. Rozgrywający GSW musi szykować się na długie minuty spędzone na boisku, ponieważ bez niego Warriors radzą sobie fatalnie.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Golden State Warriors – Sacramento Kings? Transmisja i stream

Niestety żadna polska stacja telewizyjna nie przewiduje aktualnie transmisji z tego bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania. Prawa do transmisji z meczów NBA w Polsce posiada Canal+, więc jeśli coś się zmieni to należy szukać meczu na ich kanałach sportowych. Mecz natomiast możecie obejrzeć na streamie Betclica, wystarczy jedynie za darmo zarejestrować swoje konto i można śledzić starciu numer sześć w pierwszej rundzie konferencji zachodniej. Mecz 29 kwietnia, o 2:00 w nocy czasu polskiego.

OGLĄDAJ TUTAJ