Golden State Warriors – Sacramento Kings typy i kursy (NBA play-offs)

Pierwsze dwa mecze w tej serii przyniosły dla wielu obserwatorów zaskakujące rozstrzygnięcia. Ówcześni gospodarze z Sacramento dwukrotnie wygrali z aktualnymi mistrzami i postawili ich pod ścianą w serii. Golden State Warriors – Sacramento Kings typy z naszej strony będą jednak zakładać, że drużyna prowadzona przez Stepha Curry'ego i Klaya Thompsona wrócili do rywalizacji o awans do półfinałów konferencji.

Golden State Warriors – Sacramento Kings typy i kursy bukmacherskie

Pierwsze dwa mecze w serii w żaden sposób nie miały wpływu na Golden State Warriors – Sacramento Kings kursy doyczące nadchodzącego spotkania. Nadal faworytem bukmacherów w pojedynczych meczach są Wojownicy. Nie ma w tym nic dziwnego. Po pierwsze oba spotkania, zwłaszcza pierwsze były bardzo bliskie i mogły zakończyć się zupełnie inaczej. Po drugie, Warriors to drużyna która od dłuższego czasu ma olbrzymie problemy z wygrywaniem meczów poza własną halą. Był to jeden z powodów, dla którego nasze Golden State Warriors – Sacramento Kings typy w drugim meczu sugerowały wygraną Kings.

Warriors - Kings typy
Icon Sport

W spotkaniu u siebie ekipa z San Francisco powinna wejść na wyższy poziom i zanotować pierwsze zwycięstwo. Bardzo ważny będzie tutaj wkład punktowy jaki do wyniku drużyny włoży Klay Thompson. Rzucający obrońca był dobrze dysponowany w Sacramento i uważamy, że będzie kontynuował ten trend i w spotkaniu na własnym parkiecie dorzuci ponad 24 punkty. Warto również wspomnieć, że GSW będzie zmuszone zagrać bez swojego lidera defensywy – Draymonda Greena, który został zawieszony na jeden mecz za podeptanie przeciwnika w poprzednim starciu. W naszej opinii nie będzie to jednak miało wpływu na końcowy wynik, nadal kierujemy się w stronę gospodarzy.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Golden State Warriors – Sacramento Kings? Transmisja i stream

Spotkanie odbędzie się o godzinie 04:00 21.04 zatem w nocy z czwartku na piątek. Stream ze spotkania będzie dostępny w Superbecie, aby uzyskać do niego dostęp wystarczy zarejestrować za darmo konto. Niestety na ten moment nie zanosi się na transmisję w polskiej telewizji. Prawa do pokazywania NBA w naszym kraju ma Canal+.

OGLĄDAJ TUTAJ