Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy i kursy | NBA play-offs

Warriors w pierwszej rundzie stoczyli pasjonujący bój z Sacramento Kings, który rozstrzygnął się dopiero w siódmym spotkaniu. Zawodnicy GSW musieli jednak szybko zostawić to za sobą, ponieważ już czeka na nich rywalizacja z Jeziorowcami. W artykule podamy Wam nasze Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy na spotkanie inauguracyjne tej pasjonującej serii. Języczkiem u wagi tej rywalizacji będzie na pewno starcie dwóch graczy urodzonych w Akron, Ohio, absolutnych gwiazd ligi – Stepha Curry'ego oraz LeBrona Jamesa.

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy i kursy bukmacherskie

Niewątpliwie rywalizacja pomiędzy GSW a LAL jest jedną z najciekawiej zapowiadających się w trakcie półfinałów konferencji. Oba zespoły mają w swoich składach zawodników, którzy zjedli zęby na rywalizacji w Playoffs a do tego nadal są głodni sukcesu. Podamy Wam nasze Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy na spotkanie otwierające tą serię. W naszej opinii mecz numer jeden padnie łupem Los Angeles Lakers. Warriors to drużyna, która najlepiej gra gdy jest postawiona pod ścianą. Aktualnie są opromienieni zwycięstwem w meczu numer siedem przeciwko Kings, co na pewno wpłynie na ich koncentrację w starciu z Lakers.

Warriors Lakers typy
Icon Sport

Drużyna z Los Angeles to natomiast zespół, który lubi bardzo mocno zaakcentować swoją wyższość nad rywalem od samego początku rywalizacji. LeBron James wie, że ma mało czasu żeby zdobyć kolejny pierścień więc zrobi co w jego mocy aby dokonać tego w tym sezonie. Pomimo tego,że Golden State Warriors – Los Angeles Lakers kursy faworyzują gospodarzy to kierujemy się w stroną Jeziorowców. Dorzucamy do tego również typ na to, że Dennis Schroder zdobędzie ponad 6.5 punktu. W naszej opinii jest to rywalizacja gdzie będzie padać dużo punktów a zdobywanie ich to główny atut Niemca, który jest pierwszym strzelcem Lakers z ławki.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Golden State Warriors – Los Angeles Lakers? Transmisja i stream

Spotkanie odbędzie się w nocy z 2 na 3 maja o godzinie 04:00 czasu polskiego. Prawa do transmisji meczów NBA w Polsce posiada Canal+ lecz niestety nie przewidują oni przekazu na żywo z tego spotkania. Mecz możecie obejrzeć na streamie dostępny na Betclicu. Aby tego dokonać musicie jedynie założyć darmowe konto.

OGLĄDAJ TUTAJ