Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy i kursy | NBA play-offs

Los Angeles Lakers jeszcze miesiąc temu byli w ferworze walki aby uzyskać dostęp do playinów i stanąć do rywalizacji o mistrzowski pierścień. Aktualnie są jeden mecz od osiągnięcia finałów konferencji. W dużej mierze zawdzięczają to wymianą w ostatni dzień trade deadline oraz Anthony'ego Davisa, który przypomina światu dlaczego był długo uważany za jednego z pięciu najlepszych graczy w lidze. Teraz przed Jeziorowcami trudne zadanie aby zamknąć serię na wyjeździe w Chase Center. Czy im się to uda? Zapraszamy do artykułu, tutaj poznacie nasze Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy na nadchodzące spotkanie pomiędzy tymi drużynami.

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy i kursy bukmacherskie

Lakers ostatnie dwa spotkania na własnym parkiecie w crypto.com Arena zagrali fenomenalnie i odnieśli dwa zwycięstwa, w tym jedno aż 30 punktami. Po tym jak udało im się wygrać jeden mecz wyjazdowy są w bardzo dobrej sytuacji i po czterech spotkaniach prowadzą z bilansem 3-1. W ostatnim meczu fantastycznie spisywał się Anthony Davis. Poza dominacją podkoszową, wieloma zbiórkami i punktami pokazał również elitarną defensywę. Na potwierdzenie tego warto obejrzeć dwa ostatnie posiadania GSW w tym spotkaniu kiedy to Davis krył Stepha Curry'ego i zrobił to na tyle dobrze, że najlepszy strzelec w historii NBA nie był w stanie zdobyć punktów na wagę remisu. Golden State Warriors – Los Angeles Lakers kursy na mecz numer 5 faworyzują gospodarzy.

Warriors - Lakers typy
Icon Sport

Przychylamy się do tej opinii, ponieważ wydaje nam się że przyszedł czas na odpowiedź byłych mistrzów NBA. Warriors to zespół, który bardzo dobrze spisuje się na własnym parkiecie ma natomiast olbrzymie problemy na wyjazdach co tylko znajduje potwierdzenie w tej serii. Nasze Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy zakładają, że aby GSW odniosło zwycięstwo będą potrzebowali kolejnego świetnego meczu Stepha Curry'ego dlatego spodziewamy się ponad 30 punktów z jego strony. Rozgrywający Warriors bardzo dobrze spisuje się w meczach o najwyższej stawce, co udowodnił w meczu numer 7 przeciwko Kings kiedy to zdobył oszołamiające 50 punktów i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Golden State Warriors – Los Angeles Lakers? Transmisja i stream

Spotkanie zostanie rozegrane w nocy z 10 na 11 maja o godzinie 04:00 polskiego czasu. Niestety w polskiej telewizji nie jest przewidziana transmisja z tego meczu. Stream będzie jednakże dostępny na stronie Betclica. Aby uzyskać do niego dostęp należy dokonać bezpłatnej rejestracji.

OGLĄDAJ TUTAJ