Kolejne roszady w LUK Politechnice Lublin

Kolejne roszady w LUK Politechnice Lublin

Zgodnie z zapowiedziami klub LUK Politechnika Lublin sukcesywnie prezentuje kadrę, która w sezonie 2020/2021 ma walczyć o awans do PlusLigi. Dotychczas zarząd I-ligowca ujawnił sześć nazwisk siatkarzy, z którymi przedłużył kontrakty na zbliżającą się wielkimi krokami kampanię, a także poinformował o ich rozwiązaniu z sześcioma innymi zawodnikami. 

Jak już informowaliśmy, barwy LUK Politechniki Lublin w nowym sezonie będą reprezentowali przyjmujący Paweł Rusin i Szymon Seliga oraz środkowy Kamil Szaniawski. Do nich dołączyli atakujący Jędrzej Goss, libero Rafał Cabaj (występujący w LUK od sezonu 2018/2019), a także grający na środku Radosław Sterna (dołączył do klubu przed sezonem 2019/2020).

Przypomnijmy, że z zespołem prowadzonym przez trenera Macieja Kołodziejczyka pożegnali się atakujący Damian Wierzbicki (zasilił I-ligową KFC Gwardię Wrocław), środkowy Roman Oroń i przyjmujący Szymon Pałka. Natomiast w ostatnich dniach grono to powiększyli rozgrywający Bartosz Zrajkowski (pełniący funkcję kapitana w sezonie 2019/2020), środkowy Bartłomiej Giza i japoński libero Sho Takahashi.

fot. Grzegorz Winnicki (archiwum)