Siatkarze LUK Politechnika Lublin zaprezentowali się kibicom

Siatkarze LUK Politechnika Lublin zaprezentowali się kibicom

We wtorkowy wieczór w Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie odbyła się oficjalna prezentacja drużyny LUK Politechnika Lublin przed sezonem 2019/2020. Podczas wydarzenia została przedstawiona kadra, w tym także nowi zawodnicy, którzy dołączyli do zespołu przed nadchodzącą kampanią oraz sztab szkoleniowy. 

Imprezę poprowadzili Poławiacze Pereł, a gościem specjalnym był Tomasz Wójtowicz, który wprowadził drużynę na scenę poprzez odczytanie sylwetek siatkarzy.

Poza legendą polskiej siatkówki w prezentacji udział wzięli: Prezydent Miasta Lublin dr Krzysztof Żuk, prorektor ds. studenckich Politechniki Lubelskiej dr hab. inż. Paweł Droździel oraz sponsor drużyny, właściciel firmy LUK Jacek Wysokiński. Podczas wtorkowego wieczoru ekipie z Lublina został także wręczony puchar za awans do I ligi. Z rąk prezesa Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Lublinie Krzysztofa Iwańczuka odebrał go prezes LUK Politechnika Lublin Krzysztof Skubiszewski.

Po tym, jak na scenie pojawił się cały zespół LUK Politechnika Lublin, prowadzący rozpoczęli quiz, w którym siatkarze odpowiadali na pytania zamieszczone na podpisanych przez nich i Tomasza Wójtowicza piłkach. Wszystkie zostały przekazane publiczności.

Prezentację zakończyło wystąpienie Tomasza Wójtowicza, który udzielił kilku rad lubelskiemu zespołowi przed zbliżającym się sezonem 2019/2020 w KRISPOL 1. Lidze.

fot. Materiały prasowe LUK Politechnika Lublin