Lubelskie siatkarki wyeliminowały Silesię Volley Mysłowice

Lubelskie siatkarki wyeliminowały Silesię Volley Mysłowice

Siatkarki LUK AZS UMCS Lublin w Mysłowicach przypieczętowały awans do II rundy fazy play-off. Podopieczne Jacka Rutkowskiego pokonały miejscową Silesię 3:0 i w kolejnej rundzie będą rywalizowały z jednym z kandydatów do awansu do I ligi, MKS-em San-Pajda Jarosław. 

Jacek Rutkowski:

O TRZECIM MECZU Z SILESIĄ VOLLEY MYSŁOWICE

Zagraliśmy niezły mecz i jeśli miałbym po nim kogokolwiek wyróżnić to Karolinę Karpiuk, bo bardzo dobrze grała, ale należy powiedzieć, że cały zespół dobrze się zaprezentował. W tym spotkaniu odpowiednio zagrywaliśmy i stawialiśmy szczelny blok. W każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła postawiliśmy rywalkom trudne warunki, tylko w drugim secie popełniliśmy parę błędów, więc trochę szarpaliśmy tę grę, ale udało się wygrać 3:0. Nasza forma rośnie, więc czekamy już na starcia MKS San-Pajda Jarosław

 Silesia Volley Mysłowice – LUK AZS UMCS Lublin 0:3 (15:25, 23:25, 15:25)

LUK: Magdalena Bogusz, Natalia Gieroba, Paulina Konop, Dominika Najmrocka, Adrianna Nejkauf, Karolina Karpiuk, Paulina Kłuś (libero) oraz Sylwia Obszyńska, Katarzyna Bogdańska (libero), Zuzanna Urbańska, Gabriela Krzysiak, Nikola Chruściel.

fot. Michał Piłat (archiwum)