Nieudany weekend siatkarek LUK AZS UMCS Lublin

Nieudany weekend siatkarek LUK AZS UMCS Lublin

W drugi weekend października siatkarki LUK AZS UMCS Lublin rozegrały dwa ligowe spotkania. W obu podopieczne Jacka Rutkowskiego musiały uznać wyższość rywalek z Jarosławia i Szczyrku. – Wydawać się może, że na razie odstajemy od czołówki, bo przegrywamy w trzech setach. W ubiegłym sezonie to nam się nie przytrafiało. Musieliśmy się jednak liczyć z tym, że porażki akurat w tych meczach nam się przydarzą. Nie zaskoczyliśmy niczym przeciwnika, stąd takie wyniki. Mimo niekorzystnych wyników, lepiej zaprezentowaliśmy się w drugim starciu. Będziemy szukać punktów w kolejnych spotkaniach. Nasza organizacja gry nie wygląda źle, ale czegoś nam jeszcze brakuje. Cały czas szukamy optymalnego rozwiązania i mam nadzieję, że wkrótce je znajdziemy – komentuje szkoleniowiec akademiczek. 

LUK AZS UMCS Lublin – MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (19:25, 15:25, 18:25)

LUK AZS UMCS: Natalia Gieroba, Natalia Chruściel, Sylwia Obszyńska, Karolina Karpiuk, Adrianna Nejkauf, Katarzyna Bogdańska (libero) oraz Patrycja Zielińska, Zuzanna Urbańska, Klaudia Pawlik, Dominika Wawerska, Gabriela Krzysiak, Paulina Konop.

LUK AZS UMCS Lublin – SMS PZPS II Szczyrk 0:3 (26:28, 18:25, 26:28)

LUK AZS UMCS: Gabriela Krzysiak, Sylwia Obszyńska, Adrianna Nejkauf, Natalia Gieroba, Paulina Konop, Karolina Karpiuk, Paulina Kłuś (libero) oraz Katarzyna Bogdańska (libero), Zuzanna Urbańska.

fot. Jakub Pecio (archiwum)