MŚ 2022: Harry Maguire wystąpi przeciwko Stanom Zjednoczonym?

Harry Maguire

Wszyscy kibice reprezentacji Anglii i nie tylko zadają sobie pytanie o stan zdrowia Harry'ego Maguire'a. Obrońca opuścił boisko w 70. minucie meczu przeciwko Iranowi, co wywołało lawinę spekulacji. Teraz głos postanowił zabrać sam Harry Maguire.

Czy Harry Maguire jest kontuzjowany?

Na MŚ 2022 Harry Maguire rozegrał 70 minut, w wygranym przez Anglię 6:2 meczu przeciwko Iranowi. Później opuścił boisko, a na jego twarzy dało się zauważyć delikatny grymas. Stąd też pojawiły się spekulacje o potencjalnej kontuzji Harry'ego Maguire'a. Anglik zdementował jednak te doniesienia.

W najnowszym wpisie w swoich mediach społecznościowych przyznał, że poczuł się źle w drugiej połowie i opuścił boisko zapobiegawczo, ze względów ostrożności. Już nie może się doczekać piątkowego spotkania Anglia – Stany Zjednoczone, na które będzie gotowy.