MŚ 2022: Michniewicz przekazał nowe informacje o zdrowiu Bielika i Bereszyńskiego

Czesław Michniewicz MŚ 2022

W ostatnim czasie ze sztabu reprezentacji Polski na MŚ 2022 docierały niepokojące informacje przed meczem Polska – Arabia Saudyjska. Chodziło o stan zdrowia Krystiana Bielika i Bartosza Bereszyńskiego. Obaj narzekali na urazy po ostatnim starciu z Meksykiem. Jak wygląda sytuacja obecnie? Czy są gotowi na Arabię Saudyjską? Głos zabrał Czesław Michniewicz.

Czesław Michniewicz o kontuzjach Bielika i Bereszyńskiego

“Wszyscy są gotowi w kontekście następnego meczu” – przyznał otwarcie Czesław Michniewicz przed nadchodzącym meczem Polska – Arabia Saudyjska na MŚ 2022. Oznacza to jedno: Krystian Bielik i Bartosz Bereszyński wyleczyli urazy, na które narzekali po meczu z Meksykiem. Jak dodaje Czesław Michniewicz, nie były to groźne kontuzje i obaj będą do dyspozycji na 100%.

Niemal pewne jest, że Bartosz Bereszyński wybiegnie na Arabię Saudyjską w pierwszym składzie. Nie wiadomo, czy taką szansę otrzyma też Krystian Bielik, który w meczu z Meksykiem był rezerwowym. Wchodząc na boisko dał jednak naszym nieco jakości w środku pola i niewykluczone, że teraz Czesław Michniewicz postawi na niego od pierwszej minuty.