MŚ 2022. Kibic zaczepił Michniewicza. Natychmiastowa reakcja

Trwają mistrzostwa 2022 w Katarze. Podczas walki o tytuł najlepszej drużyny globu polskim piłkarzom towarzyszą kibice. Ostatnio jeden z nich zaczepił selekcjonera Czesława Michniewicza.

Mundial 2022
Źródło: Twitter

Czesław Michniewicz natychmiast odpowiedział

Reprezentacja Polski ma za sobą kolejny trening przed meczem z Arabią Saudyjską w ramach drugiej kolejki mundial 2022 w Katarze. Podczas zajęć obecni byli zarówno dziennikarze, jak i kibice. Tę pierwszą grupę wyproszono jednak już po 15 minutach. Fani zostali do końca.

Piłkarzom towarzyszyło całkiem spore grono osób w biało-czerwonych barwach. Miłośnicy futbolu zasiedli na trybunach i śpiewali między innymi “Polacy, jesteśmy z wami”.

Było też słynne: “Kto wygra mecz?”. Kibice nie mają wątpliwości. Gromko krzyknęli “Polska!”.

Dziennikarz sport.pl Bartek Kubiak informuje poza tym, że jeden z kibiców zaczepił selekcjonera Czesława Michniewicza. “Czesław Michniewicz naszym przyjacielem jest” – miał wykrzyczeć fan. Trener nie zwlekał z odpowiedzią.

Zripostował niemal natychmiast. “Chyba tylko twoim” – odparł spontanicznie.

Kibice na trybunach przed meczem Polska – Arabia Saudyjska

Nagranie ukazujące kibiców obecnych na treningu przed spotkaniem Polska – Arabia Saudyjska pokazał w sieci wspomniany Bartek Kubiak. Trzeba przyznać, że fani biało-czerwonych stworzyli wyjątkową atmosferę.

Mecz z Arabią Saudyjską będzie ważny dla reprezentacji Polski. Podopieczni Czesława Michniewicza tak naprawdę muszą go wygrać, by zachować realne szanse na wyjście z grupy. Początek rywalizacji już 26 listopada o godz. 14:00.