Portugalia – Ghana: kurs 50.00 na wygraną Portugalczyków! Bonusy na Mundial 2022

Czy Cristiano Ronaldo poprowadzi Portugalię do czegoś niezwykłego podczas swoich ostatnich Mistrzostw Świata? Już dzisiaj mecz Portugalia – Ghana. Jeżeli twierdzisz, że wygrają Portugalczycy, możesz postawić zakład po kursie 50.00! Do wygrania jest aż 200 złotych!

Portugalia - Ghana kurs 50.00

ODBIERZ BONUS

Portugalia – Ghana z kursem 50.00 na wygraną reprezentacji Portugalii!

Pierwszy gwizdek w meczu Portugalia – Ghana już dzisiaj, 24 listopada, o godzinie 17:00. Jest więc jeszcze trochę czasu, żeby postawić zakłady, jeżeli masz swoje przeczucia. Uwaga, bo teraz, typując wygraną Portugalii możesz zagrać na okazałym kursie 50.00 i wygrać aż 200 złotych! Taką promocję proponuje bukmacher Fortuna. Poniżej prezentujemy jej najważniejsze zasady.

  1. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy skorzystają z przycisku widocznego w tekście do założenia konta.
  2. Rejestracja trwa niespełna jedną minutę.
  3. Po rejestracji doładuj swoje konto za minimum 30 złotych.
  4. Postaw zakład za 4 zł na wygraną Portugalii.
  5. Oprócz standardowej wygranej, otrzymasz też bonus!
  6. Jeżeli Portugalia wygra z Ghaną, do Twojego konta zostanie dopisane aż 200 złotych!
  7. Bonus nie wymaga obrotu!

ODBIERZ BONUS

Kto wygra mecz Portugalia – Ghana?

Zdecydowanym faworytem są Portugalczycy. Cristiano Ronaldo i spółka rywalizowali z Ghaną w 2014 roku, kiedy to na Mistrzostwach Świata pokonali rywali z Afryki 2:1. Portugalczycy błysnęli też formą w przygotowaniach do Mundialu 2022. CR7 i partnerzy ograli aż 4:0 do Nigerię, co jasno pokazało kibicom, że będą liczyć się na Mistrzostwach Świata w Katarze. Ostatni taniec Cristiano Ronaldo na pewno będzie wyjątkowy. Czy zaprowadzi Portugalię aż do strefy medalowej? Pierwsze odpowiedzi na to pytanie da mecz Portugalia – Ghana. Kurs 50.00 to świetna oferta, żeby obstawiać to starcie. Powodzenia!