Skład reprezentacji Polski na mecz z Meksykiem na MŚ 2022

Skład reprezentacji Polski na mecz z Meksykiem

Już o godzinie 17:00 reprezentacja Polski zagra z Meksykiem na MŚ 2022. Jak wygląda sklad Polski na mecz Meksyk – Polska? Skład wyjściowy publikujemy poniżej.

Meksyk – Polska: skład reprezentacji Polski

O godzinie 15:30 Czesław Michniewicz podał oficjalny skład reprezentacji Polski na mecz z Meksykiem.

Meksyk – Polska skład biało-czerwonych: Szczęsny – Bereszyński, Glik, Kiwior, Cash – Kamiński, Krychowiak, S. Szymański, Zieliński, Zalewski – Lewandowski.

Czesław Michniewicz nie zaskoczył jeśli chodzi o skład Polski na mecz z Meksykiem. Taka jedenatka krążyła już po internecie od wczorajszego wieczora, kiedy selekcjoner wyjawił ją zawodnikom i bliskim współpracownikom. Przecieki okazały się zatem skuteczne i reprezentacja Polski mecz z Meksykiem rozpocznie w ustawieniu 4-5-1. Wracamy więc do czwórki obrońców, co wydaje się być optymalnym rozwiązaniem. Zwłaszcza, kiedy spojrzymy na grę Polski z trójką defensorów i wahadłami w ostatnich meczach. Nie oszukujmy się, nie wyglądało to najlepiej.

Jedyne, czego można się obawiać spoglądając na Meksyk – Polska składy, to fakt, że Robert Lewandowski może być osamotniony i odcięty od podań. Nieco dalej od niego niż zwykle powinien grać Piotr Zieliński. Oby jednak panowie znaleźli się na boisku. Polska po wygraną z Meksykiem!