Patrycja Królikowska na dłużej w MKS-ie Perła Lublin

Patrycja Królikowska podpisała nowy kontrakt z MKS-em Perła Lublin. Prawoskrzydłowa związała się z ekipą mistrza Polski umową do 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Nie wyobrażam sobie walki o mistrzostwo z inną drużyną, dlatego też nie mogłam podjąć innej decyzji niż przedłużenie kontraktu z MKS-em. Mam nadzieję, że czas rozłąki z piłką ręczną szybko minie i w nowym sezonie ponownie zobaczymy się wszyscy w hali Globus. Stawiam przed sobą ambitne cele. Mam nadzieję, że swoją grą przyczynię się do kolejnych sukcesów klubu – powiedziała skrzydłowa za pośrednictwem strony internetowej lubelskiego zespołu.

Podpisując nową umowę, Patrycja Królikowska dołączyła do Marty Gęgi, Dominiki Więckowskiej, Weroniki Gawlik, Joanny Szarawagi Aleksandry Rosiak, które również zdecydowały się kontynuować swoją karierę w Lublinie. O miejsce w podstawowym składzie Królikowska powalczy z Magdą Balsam, która zasiliła ekipę mistrzyń Polski, a w zeszłym sezonie reprezentowała barwy Eurobud JKS-u Jarosław.

fot. MKS Perła Lublin (archiwum)

0 0 votes
Article Rating