Weronika Gawlik na dłużej w MKS-ie Perła Lublin

Weronika Gawlik o trzy lata przedłużyła swój kontrakt z MKS-em Perła Lublin. Doświadczona bramkarka pełniąca funkcję kapitana lubelskiej drużyny związała się z ekipą z Koziego Grodu umową do końca sezonu 2022/2023. 

Jest mi bardzo miło, że mogłam przedłużyć kontrakt na kolejne lata. Jestem w Lublinie od stycznia 2011 roku i to miasto oraz klub stały się moim domem, w którym bardzo dobrze się czuję. Cieszę się, że mogłam przez te lata dokładać swoją małą cegiełkę do sukcesów tak utytułowanej drużyny i mam nadzieję, że jeszcze niejedną dołożę – powiedziała za pośrednictwem klubowej strony bramkarka lubelskiego zespołu.

Tym samym Weronika Gawlik dołączyła do Marty Gęgi, która też zdecydowała, że kolejne lata spędzi w Lublinie. Kadrę mistrzyń Polski będzie również tworzyć Dominika Więckowska. Rozgrywająca, która w zakończonym niedawno sezonie była wypożyczona z Korony Handball Kielce, podpisała dwuletni kontrakt z MKS-em Perła. Z lubelską drużyną pożegnały się natomiast Małgorzata Stasiak, która podjęła decyzję o zakończeniu kariery i Aneta Łabuda, która od nowego sezonu będzie reprezentować barwy francuskiego ESBF Besancon.

fot. MKS Perła Lublin (archiwum)

0 0 votes
Article Rating