Zdecydowane zwycięstwo piłkarek ręcznych MKS-u Perła Lublin

W niedzielę, w ramach 17. kolejki PGNiG Superligi kobiet, piłkarki ręczne MKS-u Perła Lublin podejmowały MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski. Po pierwszych pięciu minutach meczu prowadziły rywalki, ale na przerwę podopieczne Roberta Lisa schodziły w dobrych nastrojach, z przewagą dziesięciu bramek nad rywalkami. W drugiej odsłonie zawodniczki z Piotrkowa Trybunalskiego nie potrafiły złapać rytmu gry i zatraciły skuteczność, zdecydowanie ustępując gospodyniom. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem lublinianek 35:19.

MKS Perła Lublin – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 35:19 (18:8)

MKS Perła: Besen, Januchta – Szarawaga 8, Stasiak 8, Nestsiaruk 5, Gęga 3, Kowalska 3, Nocuń 3, Królikowska 2, Moldrup 2, Łabuda 1, Urtnowska.

MKS Piotrcovia: Kolasińska, Sarnecka, Opelt – Senderkiewicz 6, Klonowska 4, Zaleśny 2, Belmas 2, Ciura 2, Małecka 1, Cygan 1, Despodovska 1, Wypych, Gajewska, Ivanović, Kopertowska, Wasilewska.