22-letni obrońca w Motorze

22-letni obrońca w Motorze

Motor Lublin pozyskał czwartego obrońcę w letnim oknie transferowym. W środę umowę z klubem podpisał wychowanek MKS-u Piaseczno, Robert Majewski.

OFICJALNY KOMUNIKAT ZAMIESZCZONY NA STRONIE KLUBOWEJ

Robert Majewski urodził się 10 maja 1996 roku. Jest wychowankiem klubu z Piaseczna. Spędził w nim całą swoją dotychczasową przygodę z piłką nożną, a treningi rozpoczął w wieku 10 lat. Do pierwszego zespołu został włączony już jako 16-latek. Od samego początku wywalczył miejsce w podstawowej jedenastce, którego nie oddał przez 6 kolejnych lat. Z macierzystym klubem wywalczył awans z klasy A do „okręgówki”, a następnie do IV ligi.

W minionym sezonie rozegrał w IV lidze 27 meczów (spędził na boisku 2461 minut) i zdobył 2 bramki. W Motorze Lublin przebywał na testach od sparingu z Victorią Sulejówek. Zaprezentował się z bardzo dobrej strony i szybko zdobył przychylność lubelskiej widowni. Jego dużym atutem są warunki fizyczne – Majewski mierzy aż 196 cm i jest typem rosłego, twardo grającego defensora.

„Maja” w lidze będzie występował z numerem „3” na koszulce.

Serdecznie witamy Roberta w naszym klubie! Życzymy powodzenia i jak najwięcej dobrych meczów w żółto-biało-niebieskich barwach!”

fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu