Finałowy mecz Motoru z Avią jednak z udziałem kibiców

Finałowy mecz Motoru z Avią jednak z udziałem kibiców

W najbliższą środę 22 lipca odbędzie się finał Puchar Polski okręgu lubelskiego, w którym Motor Lublin podejmie Avię Świdnik. Początkowo mecz rozgrywany na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich miał się odbyć przy pustych trybunach. Jednak organizatorzy zdecydowali, że wydarzenie będzie imprezą niemasową, a spotkanie z trybun obejrzy maksymalnie 999 widzów. Sprzedaż biletów rozpocznie się w sobotę 18 lipca i będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej lubelskiego klubu. 

OFICJALNY KOMUNIKAT UMIESZCZONY NA STRONIE MOTORU LUBLIN:

Po ponownej analizie aspektów formalno-organizacyjnych oraz w związku z licznymi prośbami kibiców informujemy, że spotkanie finałowe Pucharu Polski na szczeblu LZPN: Motor LublinAvia Świdnik (środa, 22 lipca, godz. 18:00) będzie imprezą niemasową z udziałem widzów.

Mecz zostanie rozegrany na Stadionie MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 5. Maksymalna liczba widzów to 999 osób, w tym posiadacze karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/2020. Wejście na mecz dla karnetowiczów będzie bezpłatne tylko na jeden mecz w ramach Pucharu Polski. Pozostała część wejściówek trafi do otwartej sprzedaży, która prowadzona będzie wyłącznie online na stronie internetowej bilety.motorlublin.eu. Sprzedaż biletów rozpocznie się w sobotę 18 lipca br. po godzinie 18:00. Cena jednej wejściówki wynosi 20 zł. Będą dostępne tylko bilety normalne.

Karnetowicze, którzy nie planują pojawić się na meczu, mogą otrzymać od nas kod uprawniający do obejrzenia darmowej transmisji online. Wszystkich, którzy są zainteresowani tym wariantem prosimy o informację na adres [email protected] W treści należy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL (w celu weryfikacji karnetowej). Na maile czekamy do wtorku (21 lipca) do godziny 12:00.

fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu