Koniec niezłej passy

Koniec niezłej passy

Seria sześciu meczów bez porażki Motoru Lublin dobiegła końca. W ramach 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów żółto-biało-niebiescy musieli uznać wyższość Arki Gdynia, z którą przegrali 0:3. – Zwycięstwo Arki Gdynia jest zasłużone. Rywale byli od nas lepsi piłkarsko. Niestety popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych, które kończyły się utratą bramek. Gospodarze zagrali w mocnym składzie z zawodnikami, którzy na co dzień trenują z pierwszym zespołem występującym  w Lotto Ekstraklasie. Było widać, że jakość jest po ich stronie. Inna sprawa, że w niektórych sytuacjach, zwłaszcza w ofensywie mogliśmy zachować się lepiej. W słupek uderzył Rafał Dusiło, a swoje okazje mieli jeszcze Kamil Kumoch i Krzysiek Rybak. Myślę, że można było ugrać więcej w tym spotkaniu – mówi Tomasz Jasik. 

Arka Gdynia – Motor Lublin 3:0 (1:0)
Bramki: Oskar Bohm 16′, Kacper Wiśniewski 80′, Mateusz Zbiranek 90+3′

Arka: Molenda – Branicki, Lisiecki (30′ Wojda), Blok (73′ Talaśka), Sławek, Bohm, Szałecki, Zbiranek, Młyński (70′ Wiśniewski), Stępień, Wilczyński (81′ Cyrak).

Motor: Łakota – Baryła, Gontarz, Zbiciak, Kopyciński (60′ Dusiło) – Kłos (70′ Pęcak), Kumoch (80′ Pryliński), Sobstyl (46′ Kobus), Kołoczek, Zieliński – Rybak.

Żółta kartka dla Motoru: Maciej Kołoczek.

fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu