Sparing: Wyraźne zwycięstwo Motoru nad Siarką

W pierwszym sparingu przed startem rozgrywek II-ligowych zawodnicy Motoru Lublin pokonali w Tarnobrzegu tamtejszą Siarkę 4:0. Podopieczni Mirosława Hajdo, który testował w tej konfrontacji dwóch graczy, mocno rozpoczęli mecz i dosyć szybko narzucili rywalom swój styl gry. W 13. minucie wynik otworzył Rafał Grodzicki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego doświadczony obrońca lubelskiej drużyny pokonał golkipera rywali strzałem głową. Siedem minut później żółto-biało-niebiescy prowadzili już 2:0. Do piłki odbitej przez bramkarza Siarki dopadł Rafał Król, zdobywając drugą bramkę dla zespołu z Lublina. Po przerwie przyjezdni kontrolowali mecz i powiększali swoją przewagę. W 53. minucie płaskim, precyzyjnym uderzeniem popisał się Kamil Kumoch, wyprowadzając Motor na trzybramkowe prowadzenie. Rezultat spotkania na 4:0 ustalił zawodnik testowany, wykańczając szybką akcję lubelskiej ekipy.

Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin 0:4 (0:2)
Bramki: Rafał Grodzicki 13′, Rafał Król 20′, Kamil Kumoch 53′, zawodnik testowany II 66′

Motor: Olszewski – Michota, Grodzicki, Łukasik, zawodnik testowany, Wójcik, Swędrowski, Król, Duda, zawodnik testowany II, Ropski oraz Kumoch, Gruszkowski, Kunca, Darmochwał, Ceglarz, Rymek, Kalinowski, Zbiciak, Cichocki, Kraśniewski, Nowak.