Motor zdeklasował Spartakusa! (ZAPIS RELACJI NA ŻYWO)

25 kwietnia Piotr Zasada zadebiutował przed lubelską publicznością w roli pierwszego trenera piłkarzy Motoru Lublin. Jego podopieczni w świetnym stylu rozbili w pył Spartakusa Daleszyce, zwyciężając 5:0! Zapraszamy do zapoznania się z zapisem naszej relacji na żywo z tego spotkania!

Motor Lublin – Spartakus Daleszyce 5:0 (1:0)
Bramki:
Paweł Kaczmarek 23′, Kamil Oziemczuk 54′, Dawid Dzięgielewski 77′, Konrad Nowak 79′, Przemysław Szkatuła 90+3′

Motor: Socha – Michota, Gieraga, Tadrowski, Słotwiński – Kaczmarek, Kamiński (85′ Kumoch), Burkhardt (46′ Tymosiak), Oziemczuk (68′ Szkatuła), Majkowski (64′ Dzięgielewski) – Nowak (80′ Kozban).
Rezerwowi: Sobieszczyk – Kasolik, Szkatuła, Kumoch, Tymosiak, Dzięgielewski, Kozban.

Spartakus: Pietras – Krzeszowski, Gębura, Cedro (64′ Bednarski), Zawadzki – Ostrowski (77′ D. Wołowiec), Skrzypek (77′ Kaleta), Jeziorski, Paprocki, Wychowaniec (74′ W. Wołowiec) – Sot (74′ Maciejski).
Rezerwowi: Kołomański – Bednarski, Kaleta, W. Wołowiec, Maciejski, Kobryń, D. Wołowiec.

Żółte kartki:
Czerwona kartka:
Bartosz Gębura 90+3′ (za faul)
Widzów:
2 185
Sędzia: Mateusz Czerwień (Kraków).

Motor Lublin nie miał żadnych problemów z pokonaniem Spartakusa Daleszyce. Żółto-biało-niebiescy zwyciężyli 5:0!

90+3′ Koniec meczu!

90+3′ Idealnie przymierzył z rzutu wolnego Przemysław Szkatuła! 5:0!

90+3′ Czerwona kartka dla Bartosza Gębury za faul taktyczny. Będzie rzut wolny dla Motoru!

90+2′ Spartakus jeszcze rusza z kontrą, ale jeden z gości zatrzymał się na Tomaszu Tymosiaku.

90+1′ Motor cały czas w ataku. W drugiej połowie lublinianie całkowicie zdominowali rywala.

90′ Pogramy jeszcze co najmniej trzy minuty.

89′ Końcówka spotkania. Motor pewnie zmierza po komplet oczek.

88′ Taktyczny faul Szkatuły, ale bez kartki.

87′ Czysty mecz na Arenie Lublin. Sędzia jeszcze ani razu nie sięgnął po kartkę.

86′ Akcja gości, ale kompletnie nieudany strzał z dystansu oddał Maciejski.

85′ Zmiana w Motorze. W pierwszym zespole zadebiutuje Kamil Kumoch, który zmienia Szymona Kamińskiego.

85′ Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przed szansą Kamiński! Kiks środkowego pomocnika Motoru…

84′ Akcja Kozbana i będzie róg dla żółto-biało-niebieskich.

83′ Kontra gości, ale dobrze na przedpolu interweniował Socha.

82′ Goście są kompletnie bezradni. Motor gra swoje.

81′ Rzut rożny dla Motoru, a nad Areną Lublin przechodzi kolejna burza.

80′ Zmiana w Motorze. Za Nowaka wchodzi Kozban.

79′ Konrad Nowak i 4:0 dla Motoru! Pierwszy strzał kapitana Motoru został zablokowany, ale dobitka była już skuteczna! Trzeba przyznać też, że w bramce gości nie najlepiej zachował się Pietras.

78′ Pietras ratuje gości przed utratą czwartego gola! Motor wprost miażdży przeciwnika!

77′ Podwójna zmiana w zespole gości. Schodzą Karol Skrzypek i Piotr Ostrowski. Wchodzą Seweryn Kaleta i Daniel Wołowiec.

77′ Koronkowa akcja Motoru zakończona przez Dawida Dzięgielewskiego! 3:0 dla Motoru!

76′ Wygląda na to, że ten mecz jest już rozstrzygnięty…

75′ “Żółto-biało-niebieska banda…” – rozlega się z trybun Areny Lublin.

74′ Podwójna zmiana w zespole gości. Wchodzą Mariusz Maciejski i Wiktor Wołowiec. Schodzą Adrian Wychowaniec i Bartosz Sot.

73′ Szansa przed Konradem Nowakiem! Wciąż jednak 2:0…

72′ Tymczasem kolejna ulewa nad Areną Lublin…

71′ Dwadzieścia minut do końca! Czy coś tu się jeszcze wydarzy?

70′ Centrostrzał Szkatuły, ale sparował piłkę Pietras.

69′ Dzisiejszy mecz ogląda 2 185 widzów!

68′ Zmiana w Motorze. W miejsce świetnie grającego Oziemczuka wchodzi Szkatuła.

67′ Ucierpiał jeden z przyjezdnych. Będzie potrzebna pomoc fizjoterapeuty.

66′ Wydaje się, że gol na 3:0 jest tylko kwestią czasu!

65′ Rzut wolny dla Spartakusa i było bardzo groźnie! Nikt nie przeciął tego dośrodkowania i piłkę w rękach ma Paweł Socha.

64′ Zmiany w obu zespołach. W zespole gości schodzi Cedro, wchodzi Bednarski. W Motorze za Majkowskiego wchodzi Dzięgielewski.

63′ Motor gra dzisiaj zdecydowanie lepiej niż w meczu z Unią Tarnów.

62′ Jak to nie wpadło?! Akcja Konrada Nowaka, kapitan gospodarzy minął dwóch rywali i oddał strzał, ale nie ma bramki dla Motoru! Po chwili dobitka Majkowskiego, lecz Kamil nie trafił na wślizgu do pustej bramki…

61′ Pozdrowienia z trybun dla Śląska Wrocław i Chełmianki Chełm.

60′ Z dystansu huknął Majkowski! Bardzo niecelnie…

59′ Nowak szukał w polu karnym Tadrowskiego, ale Julek źle przyjął piłkę i od bramki zacznie Pietras.

58′ W pole karne wjechał Słotwiński i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

57′ Teraz należy trochę zganić Oziema. Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego.

56′ Motor wciąż w ataku. Teraz będzie rzut wolny.

55′ Wielkie brawa dla Oziema! Kamil zwieńczył swój udany występ golem na 2:0!

54′ Ostre dośrodkowanie w pole karne i mamy bramkę na 2:0! Pięknym szczupakiem popisał się Kamil Oziemczuk!

53′ Coraz mocniej pachnie drugim golem dla żółto-biało-niebieskich…

52′ Motorowcy przycisnęli gości i Pietras musiał ratować się wybiciem piłki na aut.

51′ “Ja kocham Motor…” – rozlega się z trybun.

50′ W polu karnym padł Majkowski. Nie ma mowy o rzucie karnym.

49′ Kontra Motoru. Świetną okazję miał Kaczmarek, jednak uderzył prosto w bramkarza.

48′ Dwa z rzędu rzuty rożne dla Spartakusa. Obyło się jednak bez zagrożenia.

47′ Niespodziewanie mamy bramkę dla gości! Sędzia nie uznał jednak tego trafienia. Zdaniem arbitra jeden z przyjezdnych był na spalonym.

46′ W przerwie w zespole z Koziego Grodu doszło do jednej zmiany. Marcina Burkhardta zastąpił Tomasz Tymosiak.

46′ Gramy dalej!

Mamy przerwę. Motor prowadzi ze Spartakusem 1:0. Wracamy za kwadrans!

45′ Przerwa!

44′ Bardzo dobry mecz gra Oziem. To właśnie Kamil jest motorem napędowym ofensywnych akcji gospodarzy.

43′ To powinno być 2:0! Dośrodkowanie z prawej strony boiska, do szczupaka złożył się Kamil Oziemczuk i poprzeczka uratowała przyjezdnych!

42′ Odpowiedź Motoru, ale nieudany strzał z dystansu Burkhardta.

41′ Teraz obyło się bez zagrożenia i z kontrą wychodzą piłkarze z Daleszyc.

40′ Pachniało golem samobójczym. Jeszcze jeden róg dla lublinian.

39′ Z rzutu wolnego dogrywał Paprocki, ale dobrze ustawiony był Gieraga, który zdjął piłkę z głowy zawodnika gości.

38′ Rzut wolny dla gości z boku boiska.

37′ Sam na sam z bramkarzem Ostrowski! Spalony! Od bramki zacznie Socha.

36′ Coraz mocniej pada nad Areną Lublin.

35′ Najlepsza okazja w tym meczu dla przyjezdnych! Z kontrą ruszył Ostrowski, prostopadłe zagranie do Sota, skrócił kąt Socha, czym przestraszył napastnika z Daleszyc i skończyło się na strachu.

34′ Burza niestety dotarła nad Arenę Lublin. Mamy ulewę.

33′ Nieudane wybicie bramkarza gości. Piłkę przejął Majkowski, po chwili dostaje ją Nowak, jest strzał, ale będzie tylko rzut rożny dla lublinian.

32′ Za chwilę rzut rożny dla Motoru. Niezłe dośrodkowanie, ale faul w ofensywie i od bramki zacznie Spartakus.

31′ Dobrze to sobie wymyślili przyjezdni. Paprocki zagrał do Gębury, ten głową w poszukiwaniu Sota, ale na posterunku Julien Tadrowski.

30′ Niepotrzebny faul Kaczmarka i będzie szansa dla gości. Rzut wolny z boku pola karnego.

29′ Niekonwencjonalne rozegranie rzutu wolnego. Oziemczuk zagrał do Nowaka, ten uderzył z całej siły, jednak zabrakło mu precyzji.

28′ Faulowany Majkowski. Będzie rzut wolny dla Motoru z boku boiska.

27′ Kompletnie nieudane dośrodkowanie Ostrowskiego. Od bramki zacznie Socha.

26′ Błyskawice nad Areną Lublin 🙂

25′ Motor stara się pójść za ciosem. Podawał Oziem, ale głową niecelnie uderzał Kamiński.

24′ Duży udział w akcji bramkowej miał Kamil Oziemczuk, który umiejętnie zagrał tyłem do bramki, a następnie wyłożył futbolówkę Kaczmarkowi.

23′ GOL DLA MOTORU! Bardzo ładną wymianę piłki strzałem w okienko zakończył Paweł Kaczmarek!

22′ 1-4-5-1. W takim ustawieniu grają dzisiaj goście z Daleszyc.

21′ Czyżby burza nadchodziła nad Arenę Lublin? Na to wygląda…

20′ Z rzutu wolnego w mur uderzył Oziemczuk. Bury wraca na murawę.

19′ Burkhardt przez chwilę poza boiskiem.

18′ Mamy chwilę przerwy w grze.

17′ Faulowany Marcin Burkhardt. Będzie potrzebna pomoc fizjoterapeuty.

16′ Prosty błąd jednego z defensorów Spartakusa, ale z prezentu nie skorzystał Oziemczuk.

15′ Dobry doping od pierwszych minut. “W górę serca dziś Motor wygra mecz” – słychać z trybun.

14′ Długa piłka od Zawadzkiego do Ostrowskiego, ale ten nie zdołał do niej dojść.

13′ Kontra Motoru, Oziemczuk próbował uruchomić Majkowskiego, jednak czujnie Gębura.

12′ Gospodarze zaczynają coraz mocniej przeważać!

11′ Dobra akcja Motoru! Kamiński zagrał do Burkhardta, ten do Oziemczuka, ale na przedpolu czujny był Pietras.

10′ Odpowiedź gości, ale na spalonym Sot.

9′ W polu karnym padł Majkowski, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

8′ Mało dzieje się teraz na boisku. Motor stara się zaatakować, ale dobrze ustawieni są przyjezdni.

7′ Indywidualna akcja Konrada Nowaka zakończona strzałem. Pewnie broni Pietras.

6′ Burkhardt rozegrał piłkę z Majkowskim, po czym kompletnie nieudanie podał w stronę Nowaka.

5′ Motor stara się zbudować atak pozycyjny. Goście czekają na kontrę.

4′ Skrzydłem atakował Majkowski, jednak zatrzymał go Gębura.

3′ Andrzej Paprocki – to na tego piłkarza szczególną uwagę zwrócić powinna defensywa gospodarzy.

2′ Paprocki wypuścił Sota, ale dobrze w obronie Artur Gieraga.

1′ Zaczęli!

Godzina 18:58 – Jedni i drudzy już na murawie!

Godzina 18:53 – W składzie Motoru bez większych niespodzianek. Warto zaznaczyć, że na ławce rezerwowych zasiadł dziś m.in. młody Kamil Kumoch.

Godzina 18:46 – Witamy z Areny Lublin! Za chwilę poznamy składy obu drużyn!

Godzina 10:10 – Nasza relacja z Areny Lublin rozpocznie się około godziny 18:45. Przypominamy, że spotkanie ruszy punktualnie o 19:00.