Wyjazdowe trudy Motoru Lublin

W tym sezonie Motorowi Lublin w meczach wyjazdowych gra się ciężko, co potwierdziło się w ostatniej kolejce rundy jesiennej sezonu 2018/2019 rozgrywek grupy IV III ligi. Dotychczas żółto-biało-niebiescy w bieżącej kampanii w spotkaniach na nieswoim terenie odnieśli dwa zwycięstwa, pięć remisów i jedną porażkę. W przedostatni weekend listopada podopieczni Roberta Góralczyka dołożyli kolejny remis, tym razem z Wiślanami Jaśkowice. W sobotnim starciu lublinianie do przerwy prowadzili 1:0 po golu Szymona Kamińskiego, ale w drugiej połowie to gospodarze byli skuteczniejsi i po bramce Krzysztofa Szewczyka zdołali zremisować z wyżej notowanym rywalem.

Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin 1:1 (0:1)
Bramki: Krzysztof Szewczyk 70′ – Szymon Kamiński 34′

Motor: Olszewski – Michota, Cichocki, Majewski, Wołos – Bonin, Brzyski, Sz. Kamiński, Gałecki (82′ Meschia), D. Kamiński (88′ Rak)- Nowak (79′ Paluch).

Żółte kartki dla Motoru: Robert Majewski, Szymon Kamiński, Maksymilian Cichocki
Sędziował: Jakub Pieron (Kielce).