Żółto-biało-niebiescy rozpoczęli budowę drużyny na nowy sezon

Żółto-biało-niebiescy rozpoczęli budowę drużyny na nowy sezon

29 czerwca poznamy nowego prezesa Motoru Lublin. Dzień później dowiemy się, kto poprowadzi żółto-biało-niebieskich w sezonie 2018/2019. Niezależnie od tego działacze klubu z Koziego Grodu rozpoczęli już budowę zespołu na nadchodzące rozgrywki.

Przypomnijmy, że na poniedziałkowym posiedzeniu Rada Nadzorcza Motoru Lublin S.A. zdecydowała o odwołaniu dotychczasowego prezesa klubu. W kuluarach mówi się, że poważnym kandydatem do zastąpienia Leszka Bartnickiego jest Artur Kapelko.

Były już sternik żółto-biało-niebieskich w ostatnich dniach przekonał do pozostania w Lublinie Radosława Kursę i Marcina Michotę, którzy przedłużyli swoje umowy z klubem. Z wypożyczenia do Hetmana Zamość powrócił Michał Paluch (również przedłużył kontrakt z Motorem), a profesjonalne kontrakty podpisali Maksymilian Cichocki, Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński.

Ponadto, do Motoru dołączył Michał Wołos (na zdjęciu). 24-latek w minionym sezonie był kapitanem Chełmianki Chełm.

W kampanii 2018/2019 w klubie z Koziego Grodu nie zagrają już najprawdopodobniej: Marcin Burkhardt, Paweł Kaczmarek, Paweł Socha, Patryk Słotwiński i Kamil Oziemczuk. Dawid Dzięgielewski stara się o angaż w Wigrach Suwałki, a Artur Gieraga myśli nad powrotem do ŁKS-u Łódź.

fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu